30-09-2022 18:44
7. Kolejka Tarnowskiej Klasy A | Zapowiedź

Przed nami również 7. Kolejka Tarnowskiej Klasy A! Co ciekawego nas czeka na boiskach Serie A - spradziliśmy to dla Was i przygotowaliśmy zapowiedź wraz z naszymi typami!


Dunajec Mikołajowice - Błękitni 1947 Tarnów | 1 października, 16:00

Ekipa z Tarnowa w obecnym sezonie boryka się z problemami kadrowymi co na dużym boisku w Mikołajowicach może mieć spore znaczenie. Tym bardziej, że Dunajec w obecnym sezonie prezentuje się naprawdę solidnie. Naszym zdaniem każdy inny rezultat aniżeli zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką.

Typ Redakcji: 1


Pogoria Pogórska Wola - Biała Lubaszowa | 2 października, 16:00

To, że Biała Lubaszowa radzi sobie świetnie w tym sezonie, to jak nic nie powiedzieć. Jednak w niedzielę czeka ich prawdziwy sprawdzian! Wyjazd do Pogórskiej Woli, to zawsze ciężki wyjazd. Niezależnie czy Pogoria jest w formie czy też nie, starcie na ich terenie to zawsze ciężki spotkanie. Obawiamy się, że Biała może zanotować pierwszą porażkę w sezonie.

Typ Redakcji: 1


Olimpia Wojnicz - LKS Rudka | 1 października, 16:30

Spotkanie spadkowicza z ligi okręgowej z beniaminkiem rozgrywek. W tym zestawieniu faworytem zdecydowanie jest spadkowicz, choć wiemy, że Rudka gryzie trawę w każdym spotkaniu i na pewno łatwo punktów nie odda.

Typ Redakcji: 1


WKS Siemiechów - Victoria Koszyce Małe | 2 października, 13:00

Spotkanie na dnie tabeli. Ostatnie Koszyce Małe udadzą się na wyjazd do przed ostatniej drużyny z Siemiechowa. Pomimo że Victoria wystąpi w roli gości, to wydaje nam się, że właśnie w tym spotkaniu praz pierwszy krzyną po meczu Victoria, zdobywając pierwsze trzy punkty w sezonie.

Typ Redakcji: 2


Zorza Zaczarnie - Olszynka Ołpiny | 1 października, 16:00

Zorza Zaczarnie w minionej kolejce musiała uznać wyższość rywali z Koszyc Wielkich, natomiast na pewno ich cel to wciąż jak najszybszy powrót do klasy okręgowej. Tym razem u siebie gościć będą nieobliczaną drużynę Olszynka Ołpiny, której jednak ciężko będzie o punkty w tym zestawieniu.

Typ Redakcji: 1


LKS Zgłobice - LKS Koszyce Wielkie | 1 października, 12:00

Jeszcze nie tak dawno, zestawienie tych dwóch ekip wywoływało ciarki na ciele. Obecna forma Zgłobic jednak sprawia, że Koszyce, choć jako gość - to zdecydowany faworyt. Liczymy na przebudzenie gospodarzy, jednak w tym starciu będzie im ciężko o punkty.

Typ Redakcji: 1

PG
Komentarze

  • 8 miesiące temu Kibic

    Typy reakcji są tylko po wynikach w Tabeli, Ciekawy jestem czy widzieli chociaż jeden mecz drużyny A klasowej na żywo w tym sezonie

  • 8 miesiące temu Kibic 99

    Zglobice dostaną z 5 sztuk od koszyc

  • 8 miesiące temu Filip P 👍😉

    Zglobice? NIE tak to było 👍😉