15-04-2022 11:11
23 kolejka IV Ligi Małopolskiej Grupa Wschód - Zapowiedź

Wolania – Termalica II hitem 23 kolejki rozgrywek IV ligi grupy wschodniej? To spotkanie przedstawia się jako najciekawsza potyczka, awizowanej na Wielką Sobotę – kolejki. Czy zawodnicy rezerw Bruk-Betu w końcu stracą punkty? Już blisko utarcia im nosa byli ostatnio piłkarze Lubania, jednak ostatecznie ta sztuka im się nie udała. Drużyna z Woli Rzędzińskiej jest w formie i wcale nie stoi na straconej pozycji. Ważnym starciem w kontekście walki o czołową ósemkę jest bez wątpienia mecz Poprad – Okocimski. Obie ekipy rozegrały w środę spotkania Pucharu Polski i solidarnie pożegnały się z tymi rozgrywkami. Poprad niespodziewanie, przegrał z Metalem w rzutach karnych, zaś Okocimski zebrał lanie od Wieczystej Kraków. Bardzo zbliżony gatunek spotkania, to również pojedynek Lubań – Glinik. Wygrana każdej z czterech wymienionych ekip, pozwoli na odskoczenie od magicznej bariery, dającej utrzymanie oraz odetchnięcie na kilka tygodni. Z outsiderami zmierzą się zaś drużyny będące na „musiku”: Tarnovia, Kolejarz oraz Watra. Oba zespoły potrzebują punktów jak tlenu i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w starciach z Jarmutą, Zakliczynem i Radłovią. Po zmianie trenera „ruszył” Metal. Dwie ligowe wygrane + awans w Pucharze Polski to na pewno dobry omen. Teraz czas na poważniejszy sprawdzian, jakim będzie rywalizacja z Wierchami. W pozostałych meczach vicelider z Limanowej zagra z Skalnikiem, który jest już pogodzony ze spadkiem, a Bochnia zagra z Sokołem Słopnice o „13 pozycję”.

IV Liga Małopolska Wschód - Kolejka #23 [16 kwietnia]

Bocheński KS - Sokół Słopnice 16:00

Metal Tarnów - Wierchy Rabka Zdrój 12:30

Wolania Wola Rzędzińska - Bruk-Bet Termalica II 11:00

Lubań Maniowy - Glinik Gorlice 12:00

Poprad Muszyna - Okocimski Brzesko 11:00

Skalnik Kamionka Wielka - Limanovia Limanowa 11:00

Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska 14:00

Radłovia Radłów - Tarnovia Tarnów 10:00

Kolejarz Stróże - Jarmuta Szczawnica 15:00

 

Kącik bukmacherski:

Lubań – Glinik     1

Wolania – Termalica II 2

Metal – Wierchy 1X

Dunajec – Watra 2

Komentarze

  • 2 lat temu rob,kibic

    tarnovia ,poziom kultury osobistej zawnikow tarnovi adekwatny do poziomu gry druzyny ,gra dramatyczna ani systemu ani taktyki walowanie bez traktora nie wiadomo czy walowac czy orac co za trener ktory prowadzi druzyne przez pare sezonow nie potrafi wypracowac zadnej cech, ktore decyduja o poziomie druzyny,dzieki decyzji sedziego zawodow wygrywa z rzutu karnego w doliczonym czsie gry w radlovie,moze czas zmienic p.trenera widac nie pomaga druzynie ,czas minol.

  • 2 lat temu rob

    no najwyzszy czas p. gucwa wyraznie sobie nie radzie nie meczcie kibicow jego gra i gra w jego zileone juz wystarczy gucwa 7 lat sie sprawdza i ciagle to samo zenada chlopie ,chyba gra w dwa ognie lepsza

  • 2 lat temu wini

    kurtka ,ewident rob masz racje chlop sobie nie radzie ,ani z mlodzieza anie z seniorami moglby wziasc urlop na doszkalanie swoich watpliwych umoejetnposc w zakresie trenigu .