12-01-2022 12:20
Wywiad z najlepszym strzelcem MałoGOLska CUP - Domik Wardzała (Niegrywalni)
Podobne tematy:

Udało się nam przeprowadzić krótką rozmowę również z najlepszym strzelcem I edycji MałoGOLska CUP - Dominikiem Wardzałą. Popularny Żelek odpowiedział nam na kilka pytań i wyjaśnił, dlaczego nie pomógł swojej drużynie w meczu 1/8 finału, w którym to Niegrywalni dotkliwie przegrali z PMS. Zapraszamy do lektury!


 
Na początek gratulacje wywalczenia tytułu najlepszego strzelca MałoGOLska CUP! Powiedz czy po pierwszym dniu byłeś na tyle pewny, że nikt Ci już nie zagrozi i drugi dzień już odpuściłeś - czy co było przyczyną tego, że nie mogliśmy Cię podziwiać w fazie pucharowej?
 
Dziękuje bardzo za gratulacje. Oczywiście wiedziałem, że zostanę najlepszym ze strzelców 😂a tak naprawdę nie byłem pewny i zakładałem, że ktoś mnie prześcignie, ale jednak się tak nie stało i cieszę się z tej nagrody ☺️ Na drugi dzień miałem wojewódzkie finały akademickich mistrzostw polski. Próbowałem to jakoś pogodzić, ale nie udało mi się.

Myślisz, że Twój zespół miał potencjał na lepszy wynik? Czy wiedziałeś, że bez Ciebie ciężko będzie im przejść 1/8?
 
Myśle że mieliśmy duży potencjał co pokazał pierwszy dzień turnieju. Trzymałem kciuki za chłopaków, aby zaszli jak najwyżej, ale jednak się tak nie stało. Z drugiej strony wiedziałem, że drużyna beze mnie będzie mieć ciężej, ponieważ z całej drużyny na co dzień tylko ja gram (staram się jak najlepiej) na hali, a oni mają z nią mniejsze doświadczenie.

Co prawda na hali byłeś tylko pierwszego dnia. Ale gdybyś miał ocenić poziom turnieju? Patrząc przez pryzmat tego, że miałeś wcześniej okazję mierzyć się na hali z bardzo mocnymi ekipami - choćby reprezentując Unię w rozgrywkach 1ligi.
 
Turniej stał na dobrym poziome co pokazały zacięte mecze w fazie pucharowej. Jego organizacja była również na bardzo wysokim poziome. Myślę, że w kolejnych latach może być jeszcze lepiej.

Śledziłeś naszą relację drugiego dnia martwiąc się, że ktoś może prześcignąć Cię w klasyfikacji strzelców?
 
Śledziłem relacje, ale zbytnio nie przywiązywałem wagi do tego. Dostawałem wiadomości że inne osoby mnie gonią, ale nie myślałem o tym. Jak się okazało, nikomu nie udało się mnie dogonić😂

Na koniec jeszcze raz gratulujemy i mamy nadzieję, że w następnych edycjach MałoGOLska CUP również zobaczymy Cię na listach strzelców!
 
Dziękuje bardzo, mam nadzieje, że pojawię się w następnych edycjach i może uda mi się znowu zdobyć tę nagrodę.
 
PG
Komentarze