15-10-2021 18:56
Zapowiedź ostatniej kolejki rundy Keeza Klasa B!
Podobne tematy:
fot.: Henryk Świerczek

Ostatnia kolejka Keeza Klasa B w tym roku! Rozgrywki Tarnowskiej Serie B są dosyć krótkie i, pomimo że zaczęli później, to już w ten weekend zakończą rundę jesienną. Ciekawie prezentuje się czołówka ligi, gdzie różnice punktowe są znikome. KS Łękawica w ostatniej kolejce będzie pauzować, więc już nie powalczą o fotel lidera, ale wciąż w grze o to miano pozostają dwie ekipy.

 
KS Radlna vs Zryw Wielka Wieś | 17.10 | 15:30
 
Jednym z pretendentów do pozycji lidera jest ekipa z Wielkiej Wsi. Choć w ostatniej kolejce czeka ich wyjazd, to raczej wystąpią w roli faworyta. W ostatnim starciu o ligowe punkty w tym roku zmierzą się z KS Radlną. Gospodarze na pewno nie mogą zaliczyć tej rundy do udanych. Spadkowicz z Keeza Klasa A - przed sezonem wydawał się jednym z kilku kandydatów do awansu. Świadczyć o tym mogło, chociażby zatrudnienia trenera Gruszki. Jak jednak liga zweryfikowała, bez większych wzmocnień - spadając z Serie A - ciężko walczyć o najwyższe cele w Serie B. Ale kto wie, może na koniec Radlna pokaże pazur i pokona Wielką Wieś?
 
Typ Redakcji: 2

 
LKS Niwka vs Alfa Siedliska | 17.10 | 15:00
 
Ciekawie zapowiada się starcie w Niwce. Tamtejszy LKS będzie podejmować na własnym terenie Alfę Siedliska, do której gospodarze tracą tylko dwa punkty. Ewentualne zwycięstwo pomoże im poprawić swoją pozycję w tabeli przed zbliżającą się zimą. Na pewno nikt w tym starciu nie będzie chciał odpuścić, przez co ciężko wyznaczyć faworyta.
 
Typ Redakcji: X

 
Sokół Wałki vs  KS Tarnowiec | 16.10 | 15:30
 
Wałki, które uzbierały na swoim koncie zaledwie trzy punkty - na koniec rundy zmierzą się na własnym terenie z KS Tarnowiec. Goście to ekipa, która tak naprawdę powalczyła w tej rundzie z każdym a ich zdobycz punktowa mogła być znacznie większa niż obecnie. W nadchodzący weekend mają już ostatnią okazję aby swój dorobek punktowy poprawić i naszym zdaniem może im się to udać.
 
Typ Redakcji: 2

 
Liwocz Czermna vs LKS Rudka | 16.10 | 15:30
 
Na koniec podobnie jak w Keeza Klasa A w nadchodzący weekend - pojedynek Dawida z Goliatem. Ostatnie w tabeli Szerzyny gościć będą u siebie lidera rozgrywek z Rudki. Niewątpliwie faworytem tego starcia będą gości, którzy mogą przypieczętować pierwsze miejsce w tabeli na koniec rundy jesiennej. 
 
Typ Redakcji: 2
 
PG
Komentarze

  • 1 miesiąc temu

    Wałki i Zryw grają zaległy mecz za tydzień jeszcze wiec nie kończą w ten weeekend :)

  • 1 miesiąc temu er

    To detal, będzie dwucyfrówka za tydzień.