06-09-2021 10:10
Lubań lepszy od Okocimskiego
sportowepodhale.pl

  Świetna pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy Lubania, pozwoliła w pojedynku z Okocimskim na zdobycie trzech punktów. Po porażce z Glinikiem zespół Grzegorza Hajnosa zareagował jak trzeba i "zdemolował" OKS. Dublet w sobotnim meczu na swoim koncie zapisał Tomasz Magdziarczyk - nowy napastnik Lubania, który zamienił Metal - na Lubań, a pozostałe gole dołożyli Damian Mrówka oraz Patryk Duda. Goście z Brzeska, po dobrym starcie - trafili na mocniejszych przeciwników, a z nimi już tak dobrze Piwoszom nie poszło. Porażki z Popradem i Lubaniem wstydu jednak biało-zielonym nie przynoszą, a okazja do rehabilitacji przyjdzie już za tydzień.

W następnej odsłonie OKS zmierzy się u siebie z Wolanią, a Lubań zagra na wyjeździe z Limanovią. Spotkania zapowiadają się pasjonująco, a najlepiej o tym świadczy fakt, że ciężko na chwilę obecną - znaleźć w nich faworyta. Wynik tych spotkań powinien być długo sprawą otwartą.

IV Liga Grupa Małopolska Wschód - Kolejka VI

Lubań Maniowy – Okocimski Brzesko 4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Mrówka 31, 2:0 Magdziarczyk 33, 3:0 P. Duda 40, 4:0 Magdziarczyk 68.

Lubań: Świerad- Ligienza, Firek, Szeliga- Chlipała, Mrówka (69 Jandura), Zawiślan (65 Noworolnik), Pluta (52 D. Duda)- P. Duda, Kasperczyk (60 Skórski), Magdziarczyk (72 Wróbel)

Okocimski: Zagórowski – Fryś, Furmański, Zydron (64 Czerwiński), R. Ślęczka – Cięciwa (72 Kostecki), Lizak, Sosnowski, Kaciczak – Klimczyk.

Żółte kartki: Chlipała, Pluta - Klimczyk, Zagórowski, Lizak, Fryś. 

Czerwona kartka: Klimczyk (2x żółte)

Sędziował: Mateusz Pytel z Krakowa.

 

 

GA
Komentarze