23-06-2021 11:48
Rzucamy worki w tłum! - KONKURS MATSPORT-MAŁOGOLSKA!!
Podobne tematy:

Sezony w ligach rejonowych powoli się kończą, a jeśli chodzi o futbol, zostanie Nam tylko podziwianie gwiazd w telewizji. W ramach "walki z nudą", przygotowaliśmy kolejny KONKURS. Zdecydowanie większym zainteresowaniem dażycie współzawodnictwo drużynowe, dokładnie tak jak większości sportów. Kolejny raz organizujemy zabawę z FIRMĄ - MATSPORT. 

NADRUKI MATSPORT

Tym razem przyszedł czas na worki, które doskonale sprawdzają się w życiu codziennym, jak i sportowym. Teraz warto się skupić, do wygrania jest nie jeden, dwa lub trzy worki. Będzie to konkurs drużynowy, jak w poprzednich edycjach z koszulkami, więc pulę nagród tworzy komplet worków dla całej ekipy, a będzie to 20szt. worków!! Dodatkowo klub, który zwycięży będzie miał możliwość umieszczenia nadruku (herbu, grafiki wg. uznania) na otrzymanych nagrodach!. 

Dodatkowo, jeśli będzie chcieli zrobić takie cuda dla własnej drużyny, to przygotowaliśmy się na taką ewentualność. Ze specjalnym KODEM - MAŁOGOLSKA20, dla każdego zespołu, który zamówi taki sprzęt, mamy specjalny RABAT!! 

 

Na poniższym zdjęciu, przykładowy worek przygotowany przez firmę MATSPORT :) 

Zasady Konkursu!!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Klasycznie, umieszczamy post z nazwą klubu, możecie oznaczać profile Faceebokowe klubów i lajkujemy! Od razu uprzedzamy, że jakiekolwiek kombinacje i próby oszustw, będą szybko wyłapywane. Konkurs kończymy równo z ostatnim dniem miesiąca, tak więc potrwa do końca dnia 30.06.2021r. Drużyna, która zbierze najwięcej łapek w góre, pod wiadomością ze swoim oznaczeniem (pod postem konkursowym na FB) wygrywa! 

 

 

Komentarze

  • 3 miesiące temu Marian pałka

    Starówka stara wieś

  • 3 miesiące temu

    Lubię to