26-12-2020 07:07
ŚWIĄTECZNY TURNIEJ FUTSALOWY - TARNÓW/DĄBROWA T. - GRUPY + TERMINARZ
Podobne tematy:

Już jutro, czyli 27.12.2020r. na zakończenie bardzo dziwnego roku, będziemy świadkami dwóch interesujących turniejów futsalowych. Turniej o Puchar Tarnowa odbędzie się na hali przy ulicy Krupniczej, natomiast Turniej o Puchar Dąbrowy Tarnowskiej na hali przy ulicy Sportowej. Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz terminarze poszczególnych spotkań.

Organizatorzy stwierdzili, że po zakończeniu Turnieju w Tarnowie 2 najlepsze drużyny (z zaliczeniem meczu pomiędzy sobą) rozegraja w DĄBROWIE TARNOWSKIEJ Turniej o Puchar Radnego Powiatu Tarnowskiego Dawida Kurzawskiego według schematu:

19:30 – 19:42 2m. Turniej Tarnów – 1m. Turniej Dąbrowa T.
19:42 – 19:54 1m. Turniej Tarnów – 2m. Turniej Dąbrowa T.
19:54 – 20:06 2m. Turniej Dąbrowa T.– 2m. Turniej Tarnów
20:06 – 20:18 1m. Turniej Dąbrowa T. – 1m.Turniej Tarnów

Podział na grupy:

Świąteczny Turniej o Puchar Tarnowa w Futsalu

 

Grupa A (8:00-11:00)

  1. Lucky Loosers Grabówka
  2. KS Rzuchowa
  3. Supa Strika
  4. Alex Zakliczyn
  5. Św. Paweł Bochnia
  6. M&K Kampery

 

Grupa B (11:00-14:00)

  1. Pelikans Team Tarnowiec
  2. Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
  3. Corleone Brzesko
  4. Wisła Sierosławice
  5. Domex Limanowa
  6. Rzezawa Team

Grupa C (14:00-17:00)

  1. Westovia Tarnów
  2. KS Zaczernie Futsal Team II
  3. Krawczyk Team
  4. KS Iskra Tarnów
  5. Boanerges Kraków
  6. UT AB Tarnów

 

Grupa A

8:00 – 8:12 Lucky Loosers Grabówka – KS Rzuchowa

8:12 – 8:24 Supa Strika – Alex Zakliczyn

8:24 – 8:36 Św. Paweł Bochnia – M&K Kampery

8:36 – 8:48 Lucky Loosers Grabówka – Supa Strika

8:48 – 9:00 KS Rzuchowa – Św. Paweł Bochnia

9:00 – 9:12 Alex Zakliczyn – M&K Kampery

9:12 – 9:24 Lucky Loosers Grabówka – Św. Paweł Bochnia

9:24 – 9:36 Supa Strika – M&K Kampery

9:36 – 9:48 KS Rzuchowa – Alex Zakliczyn

9:48 – 10:00 Lucky Loosers Grabówka – M&K Kampery

10:00 – 10:12 Alex Zakliczyn – Św. Paweł Bochnia

10:12 – 10:24 KS Rzuchowa – Supa Strika

10:24 – 10:36 Lucky Loosers Grabówka – Alex Zakliczyn

10:36 – 10:48 KS Rzuchowa – M&K Kampery

10:48 – 11:00 Supa Strika – Św. Paweł Bochnia

Grupa B

11:00 – 11:12 Pelikans Team Tarnowiec – Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.

11:12 – 11:24 Corleone Brzesko – Wisła Sierosławice

11:24 – 11:36 Domex Limanowa – Rzezawa Team

11:36 – 11:48 Pelikans Team Tarnowiec – Corleone Brzesko

11:48 – 12:00 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Domex Limanowa

12:00 – 12:12 Wisła Sierosławice – Rzezawa Team

12:12 – 12:24 Pelikans Team Tarnowiec – Domex Limanowa

12:24 – 12:36 Corleone Brzesko – Rzezawa Team

12:36 – 12:48 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Wisła Sierosławice

12:48 – 12:00 Pelikans Team Tarnowiec – Rzezawa Team

13:00 – 13:12 Wisła Sierosławice – Domex Limanowa

13:12 – 13:24 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Corleone Brzesko

13:24 – 13:36 Pelikans Team Tarnowiec – Wisła Sierosławice

13:36 – 13:48 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Rzezawa Team

13:48 – 14:00 Corleone Brzesko – Domex Limanowa

Grupa C

14:00 – 14:12 Westovia Tarnów – KS Zaczernie Futsal Team II

14:12 – 14:24 Krawczyk Team – KS Iskra Tarnów

14:24 – 14:36 Boanerges Kraków – UT AB Tarnów

14:36 – 14:48 Westovia Tarnów – Krawczyk Team

14:48 – 15:00 KS Zaczernie Futsal Team II – Boanerges Kraków

15:00 – 15:12 KS Iskra Tarnów – UT AB Tarnów

15:12 – 15:24 Westovia Tarnów – Boanerges Kraków

15:24 – 15:36 Krawczyk Team – UT AB Tarnów

15:36 – 15:48 KS Zaczernie Futsal Team II – KS Iskra Tarnów

15:48 – 16:00 Westovia Tarnów – UT AB Tarnów

16:00 – 16:12 KS Iskra Tarnów – Boanerges Kraków

16:12 – 16:24 KS Zaczernie Futsal Team II – Krawczyk Team

16:24 – 16:36 Westovia Tarnów – KS Iskra Tarnów

16:36 – 16:48 KS Zaczernie Futsal Team II – UT AB Tarnów

16:48 – 17:00 Krawczyk Team – Boanerges Kraków

Świąteczny Turniej o Puchar Dąbrowy Tarnowskiej w Futsalu

 

Grupa A (8:00-11:00)

  1. DĄBROVIA
  2. Young Boys
  3. Luszowianka
  4. Iskra Dąbrowa
  5. iSPRZET
  6. Wiślanie Wola Przemykowska

 

Grupa B (11:00-14:00)

  1. Armatura Oldboys
  2. Wład-Bud Żabiec
  3. Powiśle Bolesław
  4. Corleone Bochnia
  5. Sherwood Dąbrowa
  6. MATMONT Połaniec

 

Grupa C (14:00-17:00)

  1. St.Etienne
  2. Gryf Borzęcin
  3. Shadow Stars
  4. MK Team ABM
  5. Voyager Łużna
  6. Rekiny Tarnów

 

 

Grupa A
8:00 – 8:12 DĄBROVIA – Young Boys
8:12 – 8:24 Luszowianka – Iskra Dąbrowa
8:24 – 8:36 iSPRZET – Wiślanie Wola Przemykowska
8:36 – 8:48 DĄBROVIA – Luszowianka
8:48 – 9:00 Young Boys – iSPRZET
9:00 – 9:12 Iskra Dąbrowa – Wiślanie Wola Przemykowska
9:12 – 9:24 DĄBROVIA – iSPRZET
9:24 – 9:36 Luszowianka – Wiślanie Wola Przemykowska
9:36 – 9:48 Young Boys – Iskra Dąbrowa
9:48 – 10:00 DĄBROVIA – Wiślanie Wola Przemykowska
10:00 – 10:12 Iskra Dąbrowa – iSPRZET
10:12 – 10:24 Young Boys – Luszowianka
10:24 – 10:36 DĄBROVIA – Iskra Dąbrowa
10:36 – 10:48 Young Boys – Wiślanie Wola Przemykowska
10:48 – 11:00 Luszowianka – iSPRZET


Grupa B
11:00 – 11:12 Armatura Oldboys – Wład-Bud Żabiec
11:12 – 11:24 Powiśle Bolesław – Corleone Bochnia
11:24 – 11:36 Sherwood Dąbrowa – MATMONT Połaniec
11:36 – 11:48 Armatura Oldboys – Powiśle Bolesław
11:48 – 12:00 Wład-Bud Żabiec – Sherwood Dąbrowa
12:00 – 12:12 Corleone Bochnia – MATMONT Połaniec
12:12 – 12:24 Armatura Oldboys – Sherwood Dąbrowa
12:24 – 12:36 Powiśle Bolesław – MATMONT Połaniec
12:36 – 12:48 Wład-Bud Żabiec – Corleone Bochnia
12:48 – 12:00 Armatura Oldboys – MATMONT Połaniec
13:00 – 13:12 Corleone Bochnia – Sherwood Dąbrowa
13:12 – 13:24 Wład-Bud Żabiec – Powiśle Bolesław
13:24 – 13:36 Armatura Oldboys – Corleone Bochnia
13:36 – 13:48 Wład-Bud Żabiec – MATMONT Połaniec
13:48 – 14:00 Powiśle Bolesław – Sherwood Dąbrowa


Grupa C
14:00 – 14:12 St.Etienne – Gryf Borzęcin
14:12 – 14:24 Shadow Stars – MK Team ABM
14:24 – 14:36 Voyager Łużna – Rekiny Tarnów
14:36 – 14:48 St.Etienne – Shadow Stars
14:48 – 15:00 Gryf Borzęcin – Voyager Łużna
15:00 – 15:12 MK Team ABM – Rekiny Tarnów
15:12 – 15:24 St.Etienne – Voyager Łużna
15:24 – 15:36 Shadow Stars – Rekiny Tarnów
15:36 – 15:48 Gryf Borzęcin – MK Team ABM
15:48 – 16:00 St.Etienne – Rekiny Tarnów
16:00 – 16:12 MK Team ABM – Voyager Łużna
16:12 – 16:24 Gryf Borzęcin – Shadow Stars
16:24 – 16:36 St.Etienne – MK Team ABM
16:36 – 16:48 Gryf Borzęcin – Rekiny Tarnów
16:48 – 17:00 Shadow Stars – Voyager Łużna

Ćwierćfinały
17:00 – 17:12 1A - 3A/3B/3C
17:12 – 17:24 1B – 3A/3B/3C
17:24 – 17:36 1C – 2B
17:36 – 17:48 2A – 2C


Półfinały
17:50 – 18:02 1A/ 3A/3B/3C – 1C/2B
18:02 – 18:14 1B/3A/3B/3C – 2A/2C


Mecz o 1 m.
18:14 – 18:26


Mecz o 3 m.
18:26 – 18:38

Komentarze