27-10-2020 18:59
Co ciekawego w A-klasie? Podsumowanie 12. kolejki
fot: A.D. Photography

12. kolejka już za nami, a w niej jak co tydzień działy się ciekawe rzeczy. W tej serii spotkań, drużyny utrzymały niezły poziom strzelecki - trafiając do siatki aż 40 razy, co daje nam blisko 6 bramek na mecz! Kto zwyciężył a kto przegrał? Odpowiedź znajdziecie w poniższym podsumowaniu kolejki.Zaczynamy od przełamania Koszyc Wielkich i to jakiego przełamania. W ubiegłym tygodniu doszło do zmiany na stanowisku trenera w tej drużynie. Nowy trener już w pierwszym spotkaniu zaskoczył, pokonując na wyjeździe LKS Zgłobice. To już druga porażka z rzędu ekipy gospodarzy, którzy tracą już 4 oczka do lidera Taranowskiej A-klasyJeśli mowa o liderze, to mecz w Śmignie, gdzie Pogórksa Wola z łatwością pokonała tamtejszy KS US. Pogoria notuje świetny okres swojej gry, czego efektem jest pozycja lidera Tarnowskiej A-klsay. Mecz w Śmignie kontrolowany był przez nich od samego początku, bo już w 2. minucie objęli prowadzenie. Mecz zakończył się efektownym zwycięstwem w stosunku 1:5 dla przyjezdnych.


Tuż za plecami lidera stąpa drużyna LKS Olszyka Ołpiny, która w miniony weekend odniosła kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem w wyjazdowym spotkaniu pokonała LKS Wierzchosławice-Ostrów. Gospodarzą nie pomogły dwie bramki Malinowskiego. Goście tak naprawdę już w pierwszej połowie zapewnili sobie zwycięstwo - trafiając czterokrotnie do siatki rywala.Pogrom, tylko tyle wystarczyłoby do opisania spotkania w Rzepienniku. Beniaminek na własnym boisku urządził sobie trening strzelecki, a ich ofiarą stała się ekipa z Ryglic. Gospodarze byli bezwzględni pokonując przyjezdnych aż 10 do 0.Kolejna kolejka i kolejna porażka KS Radlnej. Tym razem w meczu wyjazdowym doznali dotkliwej porażki z Siemiechowem. Tak słabego sezonu Radlna nie rozgrywała chyba nigdy dotąd. Nie wiemy co stoi za tym wynikiem, jednak zawodnicy tej drużyny pewnym krokiem zmierzają ku spadkowi do B-klasy. Mamy nadzieję, że na koniec rundy jesiennej odmienią losy i uda się im zdobyć jakieś punkty.


Dość niespodziewanym rezultatem zakończyło się spotkanie w Lubaszowej. Miejscowa Biała była zdecydowanym faworytem w starciu z Iskrą Tarnów. Jednak goście pokazali siłę i odnieśli zwycięstwo w meczu wyjazdowym, poprawiając swój dorobek punktowy.Na koniec w naszym podsumowaniu przenosimy się do Koszyc Małych. Tamtejsza Victoria mocno osłabiona kadrowo, bo rozpoczęła to spotkanie w "10", odnotowała kolejną porażkę. Tym razem musieli uznać wyższość ekipy z Lisiej Góry. Gospodarze przechodzą niemały kryzys i ich sytuacja w tabeli z meczu na mecz staje się coraz cięższa. Koszyce za sobą mają już tylko KS Radlną.

PG
Komentarze