13-10-2022 19:46
8. KOLEJKA TARNOWSKA KLASA B | PODSUMOWANIE

Ciekawą sytuację mamy w B-klasie! Na czele dwóch spadkowiczów, za ich plecami nieoczekiwanie Tarnowiec. Sporo grania jeszcze przed nami w rundzie jesiennej, dziś sprawdzamy co działo się w 8 serii spotkań.

KS Radlna 0-8 Ciężkowianka Ciężkowice

Dla Radlnej to na pewno ciężki czas. Choć wydawać, by się mogło, że w tym klubie działa wszystko jak należy. To jednak nie idą za tym wyniki. 7. spotkanie i na ich koncie zaledwie dwa punkty. Kibiców smuci na pewno nie sam fakt kolejnej porażki, ale jej rozmiar. Lider z Ciężkowic rozbił gospodarzy aż 0:8!


KS Tarnowiec 4-3 Alfa Siedliska

Dla Radlnej ciężki czas, ale dla sąsiadów z Tarnowca chyba najlepszy od lat. Na początku myśleliśmy, że Tarnowiec tylko sprawia niespodzianki - jedna za drugą. Jednak kolejne zwycięstwo chyba potwierdza, że po prostu ta ekipa została dobrze przygotowana do sezonu 2022/23. Po 8. kolejkach KS Tarnowiec zajmuje ostatnie miejsce na podium. Tym razem pokonali na własnym terenie Alfe. Alfe, która po świetnym początku i 4 zwycięstwach z rzędu, teraz notują 4 spotkanie bez zwycięstwa.


Sokół Wałki 7-1 KS Ryglice

Mecz dolnej części tabeli, w którym chyba nikt nie spodziewał się aż takiego wyniku. Sokół Wałki rozbił na własnym terenie KS Ryglice aż 7 do 1.


Orzeł Lisia Góra 3-2 KS US Śmigno

To starcie można chyba określić mianem meczu derbowego! Jak derby to i większa mobilizacja i choć Śmigno nie radzi sobie zbyt dobrze w Tarnowskiej Klasie B. To w starciu z bardzo mocną drużyną z Lisiej Góry - postawili się i tanio skóry nie sprzedali. Ostatecznie nieznacznie Orzeł wygrał i utrzymał pozycję wicelidera.


Iskra Tarnów 10-0 KS Biała

Oj bezlitosna była w miniony weekend Iskra dla gości z Białej. Gospodarze nie byli zbyt gościni i rozbili swoich rywali aż 10 do 0. Takie wyniki nie często spotyka się w rozgrywkach seniorskich.


Zryw Wielka Wieś 3-1 Liwocz Czermna

Mecz bez większej historii. Zryw bez większych problemów pokonał na własnym boisku Liwocz Czermna 3:1. Zryw, który w minionym sezonie bił się o awans, w obecnych rozgrywkach, chyba już nie będzie w stanie włączyć się do tej walki.

PG
Komentarze