13-10-2022 18:57
8. KOLEJKA TARNOWSKA KLASA A | PODSUMOWANIE

Niestety w ostatnim okresie, nieco mniej czasu - a co za tym idzie mniej treści o Tarnowskiej klasie A oraz B. Jednak dziś wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom niektórych czytelników i prezentujemy podsumowanie 8 serii spotkań. W Serie A na czele duet spadkowiczów jednak z zaległym meczem czai się za nimi ekipa z Koszyc Wielkich.

LKS Wierzchosławice-Ostrów 1-3 LKS Koszyce Wielkie 

Wydaje nam się, że Koszyce w tym sezonie nie pokazują aż tak dużej przewagi nad swoimi rywalami, jednak są skuteczni - a to chyba najważniejsze. Po remisie w Zgłobicach, tym razem znów wyjazd, jednak powrót z kompletem punktów. Koszyce mają rozegrane jedno spotkanie mniej niż para liderów, a ich strata to zaledwie punkt.


Olszynka Ołpiny 0-1 LKS Zgłobice

To starcie było spotkaniem ekip, które jeszcze w minionym sezonie mogły toczyć bój z każdym - teraz jednak ich forma nieco spadła. No i w takim zestawieniu lepsi okazali się być goście ze Zgłobic, którzy skromnie pokonali Olszynkę Ołpiny.


Victoria Koszyce Małe 2-3 Zorza Zaczarnie

Lider z ostatnim miejscem, przed tym starciem wydawało nam się, że po boisku w Koszycach Małych przejedzie się walec. Nic bardziej mylnego! Ekipa Victorii bardzo dzielnie walczyła w starciu z Zaczarniem, jednak spadkowicz z ligi okręgowej okazał się być nieznacznie lepszy, tym samym utrzymując pozycję lidera Tarnowskiej Klasy A.


LKS Rudka 3-2 WKS Siemiechów

W meczu dolnej części tabeli górą okazał się być beniaminek. Rudka tym samym notuje drugie zwycięstwo w Klasie A i na ten moment zajmują 8. miejsce w tabeli. Siemiechów, choć również posiada na swoim koncie dwa zwycięstwa, to w ligowej tabeli znajdują się dopiero na 11 miejscu. To pokazuje jaki ścisk towarzyszy nam w dolnej części tabeli.


Biała Lubaszowa 1-3 Olimpia Wojnicz

Lubaszowa, która pewnie kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa - od kolejki w której pauzowali nie zanotowali jeszcze zwycięstwa. Po dwóch remisach przyszedł czas na pierwszą w tym sezonie porażkę. Katem dla Białej okazał się spadkowicz z klasy okręgowej - Olimpia Wojnicz, która dzieli fotel lidera z Zorzą.


Błękitni 1947 Tarnów 0-3 Pogoria Pogórska Wola

Pogórska Wola podobnie jak sezon temu nas nieco zaskakuje. Pomimo, że ich forma nie jest najwyższych lotów - to potrafią oni jednak punktować i pozostawać w walce o najwyższe lokaty. Tym razem na wyjeździe bez większych problemów pokonali Błękitnych z Tarnowa.

PG
Komentarze