30-09-2022 17:58
7. Kolejka Tarnowskiej Klasy B | Zapowiedź
Podobne tematy:

Przed chwilą wrzuciliśmy podsumowanie kolejki, teraz wrzucamy zapowiedź kolejnej. To już 7 seria spotkań w ramach Tarnowskiej Klasy B!


Zryw Wielka Wieś - KS Radlna | 1 października, 16:30

Czy Radlna zaliczy Zryw w Wielkiej Wsi i powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie 2022/23? Wydaje nam się, że będzie im o to ciężko, ale wydaje nam się, że kiedyś to musi w końcu nastąpić. Może 7 kolejka będzie dla nich szczęśliwa i wrócą z tego meczu z pełną zdobyczą...

Typ Redakcji: 2


Liwocz Czermna - Iskra Tarnów | 2 października, 11:00

Spadkowicze z Klasy A widać, że dobrze czują się na boiskach Serie B. Iskra Tarnów do tej pory zaliczyła same zwycięstwa i tylko jedną porażkę w zestawieniu z Lisią Górą. Choć teraz czeka ich wyjazd, to w starciu z Liwocz Czermna na pewno to goście z Tarnowa będą faworytem.

Typ Redakcji: 2


KS Łękawica - Orzeł Lisia Góra | 2 października, 16:00

Łękawica ostatnio zaliczyła spadek formy, co w zestawieniu z Lisią Górą może skończyć się źle. Orzeł do te pory porusza się niczym walec po Tarnowskiej Klasy B - czy gospodarze z Łękawicy przerwą ich passę? Wydaje nam się, że nie - choć mamy świadomość, że boisko w Łękawicy już niejednokrotnie przynosiło nam ciekawe rezultaty na przełomie ostatnich lat.

Typ Redakcji: 2


KS US Śmigno - Sokół Wałki | 1 października, 16:00

KS US Śmigno, to jedyny przedstawiciel grupy spadkowiczów z Klasy A, który nie radzi sobie zbyt dobrze. Czas na przebudzenie, okazja do tego idealna. Mecz u siebie z drużyną Sokół Wałki, która wydaje nam się, że prezentuje obecnie nieco wyższy poziom niż ich jutrzejszy rywal. Mimo wszystko myślimy, że Śmigno wykorzysta atut własnego boiska.


KS Ryglice - KS Tarnowiec | 1 października, 16:30

Cieszy nas bardzo postawa drużyny z Tarnowca w tym sezonie. W 7 kolejce czeka ich wyjazd do Ryglic, gdzie tak łatwo o punkty na pewno nie będzie. Choć uważamy, że biorąc pod uwagę obecną formę gości - to właśnie oni będą faworytem tego zestawienia.

Typ Redakcji: 2


Alfa Siedliska - Ciężkowianka Ciężkowice | 1 października, 16:30

Lider z Ciężkowic jedzie na wyjazd do Siedlisk. Początek sezonu należał do Alfy, jednak w ostatnich dwóch kolejkach gospodarze zdobyli zaledwie punkt. Czy przebudzą się w meczu na szczycie? Tego nie wiemy, ale wierzymy, że czeka nas ciekawe widowisko!

PG
Komentarze