29-08-2022 13:46
Zmiana trenera w Wieczystej Kraków!
Podobne tematy:
na zdjęciu Franciszek Smuda, źródło sport.pl
Dziś dotarła do nas informacja, że klub z Krakowa na co dzień występujący w III lidze ma nowego trenera. Tym samym potwierdziły się informacje, które już wczoraj można było przeczytać w sieci o zwolnieniu byłego szkoleniowca reprezentacji Polski - Franciszka Smudy. Nowym trenerem Wieczystej Kraków został 45-letni Maciej Musiał, który od początku poprzedniego sezonu prowadził drugoligową Garbarnię Kraków.
 
Były już trener Wieczystej Kraków - Franciszek Smuda niedawno wywalczył z ekipą Wieczystej awans do III ligi. Jednak wszyscy sympatycy klubu z Krakowa, jak i obserwatorzy oczekiwali nieco lepszego startu sezonu na tym poziomie rozgrywkowym. Patrząc na nazwiska, które w swoim składzie posiada Wieczysta - na pewno te oczekiwania nie były zawyżone. Jak na poziom tej ligi, można powiedzieć, że klub z Krakowa jest naszpikowany gwiazdami - ale na ten moment nie idą za tym wyniki. Wieczysta w 4. kolejkach zgromadziła na swoim koncie 7 punktów, co na pewno jest poniżej zakładanych oczekiwań.
 
Pomimo bardzo szerokiej kadry, klub z Krakowa wciąż poszukuje wzmocnień. Dużo mówi się na temat pozsykania byłej gwiazdy Górnika Zabrze -  Igora Angulo. Na ten moment jednak za kiepski start sezonu w III lidze, największą cenę zapłacił trener Franciszek Smuda, który pożegnał się z posadą - a tym samym z marzeniem o zaliczeniu 500. występu w Ekstraklasie właśnie z drużyną z Krakowa.
PG
Komentarze