20-04-2022 13:24
Puchar jednak nie dla Metalu
Dziś na stornie Małopolskiego Związku Piłki Nożej - pojawił się komunikat, w którym możemy przeczytać o przyznanym walkowerze dla drużyny Popradu Muszyna w starciu pucharowym z ekipą Metalu Tarnów. Tym samym niestety, ale drużyna z Tarnowa nie będzie miała okazji zmierzyć się w 1/4 finału Pucharu Polski z drużyną Wieczystej Kraków
 
W komunikacie możemy przeczytać, że w drużynie z Tarnowa wystąpił nieuprawniony zawodnik. Mowa tutaj o Damianie Ch. który w poprzednich rundach Pucharu uzbierał na swoim koncie dwie żółte kartki. Co za tym idzie - w meczu z Popradem powinien pauzować. Jednak drużynie z Tarnowa umknął ten jakże istotny szczegół, w związku z czym - po rozpatrzeniu tego spotkania przez związek - został przyznany walkower na rzecz ekipy z Muszyny. Tym samym to właśnie Poprad awansuje do dalszej fazy Pucharu, gdzie zmierzmy się z Wieczystą Kraków.
 
Cały artykuł na stronie związku wraz z komunikatem dostępny jest tutaj.
 
PG
Komentarze

  • 2 lat temu rudy

    to dopiero poczatek teraz patrzec jak beda dostawac po zaworach,juz z termalika beda na widelcu ,brawo trener

  • 2 lat temu rudy

    i tak druzyne buduje sie od tylu a tu presing jak presowac to trzeba umiec odbierac puilke bo jestes i kazda szybka akcja przy tak wolno organizowanej obronie konczy sie wlasnie tak !!!!!

  • 1 rok temu rom

    wezcie tego obecnego tresera chlop dramat wielkiej wsi i tyle.