12-03-2022 10:47
3 liga Grupa IV - Czas start! Zapowiedź XIX kolejki
Podobne tematy:
 
Tak interesującej III ligi, w naszym rejonie nie było już dawno. W grze o awans pozostaje wciąż kilka zespołów, a co lepsze każdy z nich "chce" to zrobić! O utrzymanie walka powinna być również interesująca i zapewne potrwa również do ostatnich kolejek.
 
Rozgrywki 3 ligi startują już za kilka chwil, a inaugurację III ligi grupy IV zobaczymy w Połańcu. Rezerwy Cracovii pozostają wciąż w grze o awans do II ligi, a bardzo szeroka kadra pierwszego zespołu może tylko w tym pomóc. Nieobliczalny zespół Czarnych już nie jednej drużynie utarł nosa, więc „dwójka” nie jest takim oczywistym rezultatem.
 
Gonić lidera będzie na pewno Podhale Nowy Targ. Spora liczba wzmocnień, solidne przetasowania w zespole Szarotek, zostaną sprawdzone w Jaskółczym Gnieździe. Faworytem w starciu z Podhalem, Unia na pewno nie jest, jednak mecze rozpoczynające rundę, zawsze rządzą się własnymi prawami.
 
Hitem 19 kolejki jest bez wątpienia pojedynek Stal - Wisłoka. Dziwne ruchy przed startem rozgrywek, gospodarzom raczej nie pomogą, zaś Wisłoka w zimowym okienku mocno przewietrzyła szatnię. Czy Stal Stalowa weźmie rewanż, za dwie porażki z rzędu z Wisłoką? Przeczuwamy mecz w okolicach remisu i walkę do ostatnich minut.
 
Bardzo interesujące transfery przeprowadzono w Łagowie. Byli reprezentaci kadry, zawodnicy z ligową przeszłością - czy to pozwoli na walkę o awans? Na początek, ciężka przeprawa czeka ŁKS w Ostrowcu. KSZO u siebie jest zawsze groźne i na pewno nie pozostaje bez szans.
 
Avia - Wisła Sandomierz, tutaj faworyt jest tylko jeden, pytanie pozostaje czy piłkarze z Świdnika, staną na wysokości zadania i pokonają Wisłę, która w zimowym okienku, straciła kilku ważnych graczy.
 
Przed podobnym wyzwaniem stanie Chełmianka, która zagra dziś z Wólczanką. Gospodarze jeśli chcą jeszcze myśleć o utrzymaniu, muszą zapunktować. Jeśli dziś się to nie uda, ligowy byt zacznie się mocno oddalać.
 
W pozostałych spotkaniach zagrają:
 
Korona Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg 
 
Kącik bukmacherski:
Tomasovia - Orlęta 2
Avia - Wisła 1 (-1,5)
Unia - Podhale -3.5 bramki
Komentarze