IV Liga Wschód: Watra górą w pojedynku z Popradem

Watra Białka Tatrzańska – Poprad Muszyna 2:1 (0:1)

Bramki: Dudek 60' Klóska 90+2' - Wilka 19'

Watra: Kudła – Uwakwe, Kuchta, Maciasz, Łukaszczyk, Zuiev (9 Drozd),(72 Sławecki), Grądziel, Masłowski (57 M. Młynarski), Dudek, Klóska, Klisiewicz

Poprad: D. Bomba – Wańczyk, Szczepanik, Matras (77 Smoleń), Podgórniak, Dyląg, Wilk (65 Tokarz), Janik (66 Wąchała), Baran, Szczepański (46 Orzechowski), T. Bomba

Watra górą w IV-ligowym szalgierze! Watra po kapitalnym starcie sezonu poszła za ciosem i w 8 odsłonie pokonała Poprad. Po pierwszych 45 minutach, nic nie wskazywało na to, że 3 punkty zostaną w Białce. Druga połowa to odmieniona Watra, a ciągłe ataki po strzeleniu bramki na 1:1, przyniosły efekt dopiero w doliczonym czasie gry. To własnie wtedy, trafienie Klóski w 92 minucie -  zapewniło pełna pulę punktów, dla Watry. Czy porażka Popradu może oznaczać, że powoli przestają się liczyć w batalii o pierwszą lokatę? Strata na ten moment 11 punktów do lidera z Niecieczy, wydaje się być ciężka do odrobienia.