12-06-2021 11:43
Serie A - Kolejka 29 - Prognozy czytelnika

Pewien z czytelników, podrzucił Nam swoje przemyślenia na temat nadchodzącej kolejki Serie A! Nie pozostaje nic innego jak podzielić się tym z Wami, zobaczymy ile pewniaków "wejdzie" oraz ile pomyłek pojawi się w tym zestawieniu. Może to pomysł na kolejne zapowiedzi? Będziemy przepytywać zawodników, trenerów co kolejkę i zobaczymy jaka będzie skuteczność. Przechodząc do sedna sprawy, to zdecydowanym hitem obecne kolejki są derby Koszyc. Typy traktujemy z przymróżeniem oka, nie brakuje w nich humorystycznych ciekawostek ;) 

KS Koszyce Wielkie - Victoria Koszyce Małe

Niewątpliwie na pierwszy plan wysuwa się derbowe spotkanie ekip z Koszyc Wielkich i Małych. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów, zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie wzmocniony kilkoma zawodnikami, a przede wszystkim będącym w wysokiej formie Michałem Zborowskim zespół Koszyc Wielkich. Borykająca się z problemami kadrowymi Victoria, nie jest jednak bez szans w tym starciu. Typ - 1

Biała Lubaszowa - Gosławia Gosławice 

Niewygodna dla większości Biała, podejmuje prawie zawsze dobrze grające Gosławice typuję - X2.

Dunajec Mikołajowice - LKS Zgłobice

Dunajec Mikołajowice, zmierzy się z leżącymi blisko Dunajca- Zgłobicami. Dlatego będzie remis i obie drużyny podzielą się punktami.

Iskra Tarnów - LKS Wierzchosławice-Ostrów

Iskra pokona moim zdemolowane ostatnio Wierzchosławice, jednak istnieje możliwość, że Wierzchosławice doznają takiego olśnienia jak w Ołpinach, wtedy mogą pokusić się o niespodziankę - Typ 1.

Olszynka Ołpiny - KS US Śmigno

Grająca w kratkę Olszynka powinna pokonać Śmigno, które jest osłabione brakiem kilku zawodników - Typ 1.

Orzeł Lisia Góra - WKS Siemiechów

Orzeł jak chce mieć jeszcze jakieś marzenia, musi pokonać Siemiechów. Liczymy na niespodziankę tym bardziej, że w Lisiej Górze - gra na prawdę kilku niezłych zawodników  - Typ 1.

Pogoria Pogórska Wola - KS Rzepiennik Strzyżewski 

Pogoria zagra z Rzepiennikiem o prestiż i o pokonanie lidera. Spotkanie zakończy się prestiżowym remisem :) - Typ X.

KS Radlna - KS Ryglice

Radlna sobie już nie pomoże, może natomiast zaszkodzić Ryglicom i wydaje się nam, że jest w stanie to zrobić, jeśli Ryglice nie przyjadą w optymalnym składzie - Typ 1.

 

 

Komentarze

  • 1 miesiąc temu Piotr ekspert

    Iskra pewnie rozpierdoli Wierzchujowice