11-06-2021 17:03
Zapowiedź 29. kolejki Keeza Klasa A

Coraz bliżej końca tego zwariowanego sezonu, jednak jeszcze sporo emocji czeka na nas w Keeza Klasa A. W nadchodzącej 29. Kolejce - może rozstrzygnąć się kwestia mistrzostwa. Sporo emocji czeka nas również w innych starciach - na krótki rozkład jazdy zaprasza małoGOLska!

 

Dwa punkty - tyle brakuje beniaminkowi Tarnowskiej Klasy A - by być już pewnym awansu. Czy ekipie z Rzepiennika uda się postawić kropkę nad I już w ten weekend? Na pewno nie będzie łatwo, lider bowiem w meczu wyjazdowym zmierzy się z solidną ekipą z Pogórskiej Woli.

Ciągle nie wiadomo ile drużyn spadnie z ligi. Jeśli jeden ze scenariuszy miałby się sprawdzić i byleby to tylko jedna ekipa - to szanse ciągle ma drużyna z Radlnej. Jednak by tak się stało, w starciu z Ryglicami liczy się dla nich tylko zwycięstwo.

W tej kolejce w końcu doczekamy się derbów Koszyc. W tym wypadku gospodarzem będą Małe, ale faworytem będą raczej goście z Wielkich. Jedno jest pewne - emocje w derbach zawsze są gwarantowane. Ciekawie też zapowiada się spotkanie w Lubaszowej. Beniaminek rozgrywek na własnym terenie podejmować będzie mocna ekipę z Gosławic, która na pewno liczy jeszcze na wpadki Rzepiennika, co dałoby im jeszcze szansę na nawiązanie wałki o awans.

 
W niewiele lepszej stuacji co Radlna, jest drużyna z Lisiej Góry, która w tej kolejce na własnym terenie podjemować będzie WKS Siemiechów. Jeśli Lisia Góra, chce utrzymać się na przyszły sezon w Tarnowskiej Klasie A - niewątpliwie w tym starciu musi powalczyć o komplet punktów.
 
W kratkę tak można określić w ostatnim czasie grę Olszynki Ołpiny. Wciąż jednak ta drużyna ma szanse, by zająć miejsce na podium, chcąc jednak znaleźć się w TOP 3, muszą ograć na wlasnym terenie KS US Śmigno.
 
O podium walczy również ekipa ze Zgłobic. W ten weekend udadzą się na wyjazd do Mikołajowic. Tamtejszy Dunajec na pewno tanio skóry nie sprzeda i również będzie chciał powalczyć o komplet punktów. W końcu mają jeszcze szanse na poprawienie swojej pozycji w tabeli na koniec sezonu.
 
Na koniec w naszym rozkładzie jazdy - mamy równie ciekawie zapowiadające się spotkanie w Tarnowie. Tamtejsza Iskra podejmować będzie na własnym boisku LKS Wierzchosławice-Ostrów. Obie ekipy również mają szansę na poprawnie swoich pozycji, jednak w zdecydowanie gorszym położeniu znajdują się goście tego spotkania. LKS chcąc być pewnym utrzymania w lidze na pewno musi zapunktować.
 
 
 
 
PG
Komentarze

 • 1 miesiąc temu Ganges

  Rzepiennikowi do awansu brakuje 1 pkt., a nie 2 pkt. Sprawa i tak jest już pozamiatana. Gosłavia walczy jeszcze o 2 miejsce, bo być może da ono awans. Wszystko zależy od grupy zabienskiej.

 • 1 miesiąc temu Dikej

  V Liga V Liga RZEPIENNIK !!!

 • 1 miesiąc temu Iskierka

  W przyszłym sezonie prawdopodobnie do B klasy wróci drużyna Olszyn miejscowości koło Ołpin w której jak pewnie już wiaodomo gra większość zawodników z Olszyn. Więc szczerze mówiąc pewnie przyszły sezon dla koniczynek nie będzie tak udany jak ten. Ci lepsi poprostu odejdą do Olszyn i zostanie szrot.

 • 1 miesiąc temu Kamil

  Brawa dla Rzepiennika ! Mistrzostwo ligi na wyciągnięcie ręki :)

 • 1 miesiąc temu Mamy to

  Dokładnie utrata punktów Gosłavi w meczu z Lubaszową lub urwanie punktów Pogorii przez Rzepiennnik gwarantuje awans.