04-11-2020 17:07
NAJLEPSZA XI - KOLEJKA NR 13 Tarnowskiej A-klasy

Jesienna aura za oknem nie napawa optymizmem. Dlatego przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszej jedenastki Tarnowskiej klasy A  w kolejce numer 13. Kto i dlaczego zasłużył na miejsce w składzie w opinii redakcji? Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Zaczynamy od bramki, gdzie zdecydowaliśmy się na umieszczenie golkipera Iskry Tarnów - Jakuba Strady. Niestety przez obowiązujące zakazy nie jesteśmy w stanie oglądać poczynań zawodników na żywo. Tym samym operujemy tylko i wyłącznie na liczbach jak i opiniach zaprzyjaźnionych nam osób. Wybór na bramkarza z Tarnowa padł, ponieważ niewątpliwie pomógł swojej drużynie na zdobycie bardzo ważnego punktu z trudnym rywalem ze Zgłobic.

Jeśli chodzi o linię obronny naszej drużyny kolejki. Tworzą ją zawodnicy, którzy nie tylko zabezpieczali tyły w wygranych starciach swoich drużyn. Co również każdy z nich dołożył swoją cegiełkę w ataku - wpisując się na listę strzelców. Nasza trójka obrońców to Paweł Wójcik, który reprezentuje barwy Olszynki Ołpiny. Grzegorz Pytel, defensor lidera Tarnowskiej Klasy A. Oraz zawodnik z Koszyc Wielkich -  Piotr Wróblewski.

Każda kolejka Serie A, przynosi nam mnóstwo bramek. Nie inaczej było w 13. serii spotkań, gdzie sporo goli zdobyli napastnicy swoich drużyn, jednak swoje dołożyli również zawodnicy z drugiej linii. W naszej linii pomocy znalazło się aż dwóch zawodników z Rzepiennika. Mateusz Roman, który w starciu z Radlną popisał się hattrickiem, oraz Marek Popiela. Ten drugi, choć w ten weekend zdobył tylko jedną bramkę, to podtrzymał tym samym strzelecką passę, gdzie tydzień temu podobnie jak jego kolega - skompletował hattricka. W naszym zestawieniu znalazło się jeszcze dwóch graczy z dubletem. Filip Woźniak znalazł swoje miejsce w naszej jedenastce. Pomimo tego, że jego drużyna przegrała, to na pewno dzięki jego bramkom drużyna z Ostrowa do końca walczyła o choćby punkt w starciu z Koszycami Wielkimi. Lnie pomocy uzupełnia drugi już w zestawieniu zawodnik Olszynki Ołpiny - Dawid Dziuban.

Trójka naszych napastników, to naprawdę bramkostrzelna ekipa. Marcin Hebda, bo od niego zaczynamy. W 13. kolejce zdobył dwa bardzo ważne trafienia dla Pogórskiej Woli i w efekcie pomógł swojej drużynie umocnić się na pozycji lidera. Kolejnym zawodnikiem, który znalazł się w napadzie, to Józef Wróbel, który ustrzelił dla Gosłavi hattricka, tym samym zapewniając trzy punkty jego ekipie. Natomiast skład uzupełnia MVP naszej jedenastki - Łukasz Gierałt. Ten Pan już drugie spotkanie z rzędu zdobywa trzy trafienia dla beniaminka z Rzepiennika i tym samym wskoczył na drugie miejsce w klasyfikacji strzelców Tarnowskiej A-klasy.


PG
Komentarze

 • 2 miesiące temu Ludz

  Na jakiej podstawie wystawiana jest ta 11? Ile meczy macie możliwość ocenić? Ja nie będąc na meczu wiem ze znalazłabym 10 lepszych od graczy r zepiemnika 😂

 • 2 miesiące temu Do Ludz

  Na jakiej podstawie pajacu? Popatrz w tabele. Rzepiennik na 3 miejscu w lidze. Pod względem strzelonych bramek, zdecydowanie numer 1 w lidze. Pod względem straconych bramek, stracili ich najmniej w lidze. Uważam, że jest to zdecydowanie najlepszy zespół w A-klasie (chociaż nie jestem jego kibicem), bo widziałem chyba z 7 ich spotkań i grają najlepszą piłkę, a stracone przez nich punkty te efekt farta ich przeciwników (tak było na meczu ze Zgłobicami i z Siemiechowem, które widziałem). Jeżeli ten zespół nie osłabi się zimą, a gdyby się jeszcze wzmocnił, to żaden z rywali nie będzie miał do nich startu.

 • 2 miesiące temu Ludz

  Efekt fartu? W ten sam sposób moznaby ocenić mecz z iskra. W pierwszej połowie powinno byc 0.3 ale niestety iskra nie miała szczęścia lub r rzepiennik miał fart. Być może nie jest to słaba drużyna ale na pewno nie najlepsza w lidze :) w niedzielę mecz z liderem także w końcu drużyna z Topu. Wygrać z radlna konczaca w 8 to nie jest nic trudnego tym bardziej że przechodzą przez trudny okres.

 • 2 miesiące temu Ludz

  I jeszcze jedno: Powiedz mi która drużyna w lidze ma więcej zawodnikow z poza miejscowości niż z swojej? Ciekawe jak długo zdołają nadal ich opłacać 😌 Świebodzin już święcił przykładem...

 • 2 miesiące temu 123

  Mały zawistny człowieczek 🤣🤣 Nwm która, na pewno nie Rzepiennik... (ostatni mecz 11/18 z Rzepiennika). Szkoda na Cb słów, bo przecież ty wiesz lepiej kto ma ile płacone 🤑🤑🤑

 • 2 miesiące temu Uniwersal

  Tak pieprzycie Ołpinioki na ten Rzepiennik (bo każdy wie że wy)a będzie trzymać kciuki żeby wygrali z Pogorią.

 • 2 miesiące temu Do Ludz

  Jeżeli Rzepiennik nie jest najlepszy w lidze, to kto twoim zdaniem jest? Tylko mi nie mów, że Olszynka, która większość spotkań na farcie jedzie, a dodatkowo rozegrała z tym "śmiesznym" Rzepiennikiem 4:2 i gdyby nie całkowicie wymieniony skład w Rzepienniku w ostatnich 20 minutach tego meczu, to wynik byłby pewnie wyższy. 😁😂😁

 • 2 miesiące temu Aron

  Olszynka zabiera głos? To ten klubik z fajną trybuna, na którego mecze przychodzi po 80 osób? Nic tylko pogratulować! 😂😂😂 Zapraszamy więc do Rzepiennika. U nas na każdym meczu ponad 300 fanów na stadionie. Żeby ich pomieścić, musielibyśmy mieć dwie takie trybuny jak wasze (bo wasza jest na 150 kibiców). Na naszych meczach jest taka atmosfera, że aby ją poczuć kibice z Ołpin specjalnie przyjeżdżają na nasze mecze, bo u nich takiej nie ma. 😂😂😂 Najlepsze są obrazki, jak przyjeżdżają kibice z Ołpin na nasze mecze w tych śmiesznych kapelusikach i koszulkach z koniczynką. Wielcy kibice, którzy na swoim stadionie mają grobową atmosferę. Czepiacie się Rzepiennika, bo u nas przynajmniej coś się dzieje i jesteśmy rozpoznawalną marką w regionie ze względu na kibiców, coraz piękniejszy obiekt, budynek klubowy, masę sponsorów, media społecznościowe, itp. Jak jeszcze duży gul wam z tego powodu urośnie? Kiedyś jeszcze doczekamy się trybuny na naszym stadionie i wówczas, jeżeli dalej się tak będzie to rozwijało, to w tym regionie naszego powiatu nie będzie drużyny, która będzie mogła nam dorównać, pod żadnym względem. Może zostawcie sobie w takim razie szczekanie na późniejszy czas.