20-10-2020 09:57
Mieszko Okoński przejmuje stery w Koszycach wielkich

Zmiana na stanowisku trenera w KS Koszyce Wielkie!

Po tym jak dotychczasowy trener - Sylwiusz Sojda zrezygnował, funkcje szkoleniowca objął Mieszko Okoński. Będzie to debiut w seniorskiej piłce dla młodego trenera, który swoją prace wykonywał głównie w grupach młodzieżowych.
27-letni trener swoje szlify zbierał w akademiach Southampton, a po przygodzie z Anglią, postanowił poświęcić się szkółce piłkarskiej w Polsce.

Warto przypomieć, że Mieszko jest już w Koszycach znaną postacią. Jako zawodnik z dużym powodzeniem reprezentował barwy żółto-czarnych, a jego świetna postawa na boisku, pozwoliła na późniejszy transfer do IV-ligowej Tarnovii

Na poniższym archiwalnym zdjęciu Mieszko Okoński (KS Koszyce Wielkie) oraz Daniel Przydział (Metal Tarnów)

KS Koszyce Wielkie aktualnie zajmują 13 lokatę, zdobywając 9 punktów w 11 meczach. Tylko dwie wygrane w obecnym sezonie, z Radlną oraz Orłem Lisia Góra, to dorobek zawodników w meczach ligowych. Drużynie z Koszyc zdecydowanie lepiej szło w rozgrywkach Pucharu Polski. Najlepszy mecz rozegrali właśnie w PP, gdzie pokonali na własnym boisku vice-lidera okręgówki LUKS Skrzyszów. Nawet w przegranym starciu z Tarnovią,  pozostawili po sobie dobre wrażenie, czego nie można powiedzieć o kilku meczach ligowych. Zapowiadało się, że Koszyce mogą być czarnym koniem rozgrywek, ale rzeczywistość okazała się inna.
Trener Okoński zadebiutuje w wyjazdowym meczu z LKS Zgłobice. Nowemu trenerowi życzymy sukcesów w piłce seniorskiej oraz zwycięstwa w debiucie! 

 

 

GA
Komentarze

  • 2 miesiące temu Autor

    Proszę poprawić małą nieścisłość w artykule. "27-letni trener swoje szlify zbierał w PRYWATNYCH akademiach W ANGIELSKIM MIEŚCIE Southampton..."

  • 2 miesiące temu

    Proszę sprawdzić informacje, trener prowadził zajęcia dla klubu Southampton FC a także innych klubów/akademii w Southampton.