14-01-2023 14:09
MałoGOLska Cup: Faza pucharowa
Podobne tematy:

Zaczynamy MałoGOLska Cup! II edycja turnieju w Dąbrowie Tarnowskiej zgromadzi 16 ekip walczących o zwycięstwo. W tym poście będziemy aktualizować wyniki meczów fazy pucharowej.

Wyniki na żywo można śledzić na stronie

Terminarz

1/4

14:55 – 15:10 Westovia 3:3 (3:2 karne) Wiślanie Wola P.

Ależ fajerwerki zafundowali nam zawodnicy obu ekip w pierwszym ćwierćfinale. Mnóstwo bramek, jeszcze więcej niewykorzystanych sytuacji. Hattrickiem popisał się B.Krużel strzelając dla Westovii, a dla Wiślan dwie zdoby M.Cięciwa oraz jedną D.Gurak. Zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne!

Te bezbłędnie wykonywała Westovia i to oni awansują do półfinału!

15:12 – 15:27 UKS Grabówka 1:1 (4:3 karne) Zakłady Mechaniczne Tarnów

Drugi ćwierćfinał i znowu rzuty karne! Zakłady Mechaniczne Tarnów trafiły w drabince na mocny zespół Grabówki. Przez 15 minut padły tylko dwie bramki: Cabała i Kuta. Obaj bramkarze popisywali się świetnymi paradami i mieli okazję popisać się w serii rzutów karnych. Obaj dobrze sobie radzili, często mając piłkę "na rękach", ale ostatecznie to bramkarz Grabówki zdołał odbić uderzenie rywala i wprowadzić tym samym swoją drużynę do półfinału!

15:30 – 15:45 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:1 Serwatka Futsal Team Żabno

Kolejna wyrównana para ćwierćfinałowa, gdzie trudno było wytypować zwycięzcę. Pierwszego gola strzeliła Serwatka za sprawą P.Kaczmarczyk i to oni byli bliżej awansu. Szalę zwycięstwa na korzyść Dąbrovii przechylił dwoma bramkami S.Sas i to "gospodarze" meldują się w półfinale!

15:47 – 16:02 Buty Jana Rzeszów 3:1 Forest Żabiec

Kolejne świetne widowisko w ćwierćfinale! Forest jako pierwszy zdobył gola, którego autorem był J.Bator, ale Buty Jana potrafiły się podnieść po tym ciosie i najpierw doprowadzili do wyrównania, a potem pokazali wyższość nad rywalem. Dwa gole przesądzające o awansie zdobył P.Nalepka.

1/2

16:04 – 16:19 Westovia 1:1 (1:2 karne) UKS Grabówka

Pierwszy półfinał obfitował w wiele akcji, ale mecz skończył się wynikiem remisowym. Były niewykorzystane okazje, były słupki, ale skończyło się tylko na golach M.Burasa i D.Rajczyka. Finalistę musiały wyłonić rzuty karne. Bohaterem znowu okazał się bramkarz Grabówki i to oni meldują się w finale, a Westovia powalczy o 3 miejsce!

16:21 – 16:36 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0:1 Buty Jana Rzeszów

Wiele działo się w drugim półfinale. O awansie do finału zadecydował gol samobójczy. W ostatniej minucie Dąbrovia miała dwa rzuty karne przedłużone, ale oba obronił bramkarz z Rzeszowa i to oni zagrają o zwycięstwo w turnieju!

Mecz o 3 miejsce

16:38 – 16:53 Westovia Tarnów 6:2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Półfinały nie obfitowały w wiele bramek i mieliśmy nadzieję, że mecz o 3 miejsce nam wynagrodzi czekanie na gole. Ten pierwszy padł całkiem szybko - kontrę Westovii wykończył M.Buras i tarnowianie wyszli na prowadzenie. Nie minęła 1/3 meczu, a M.Buras ponownie umieścił piłkę w siatce. Gra Dąbrovii przy stanie 0:2 całkiem się posypała, co wykorzystał indywidualnym rajdem i strzelił lewą nogą przy dłuższym słupku. Promyk nadziei na 6 minut przed końcem wlał w serca swoich kolegów M.Warias, który pokonał bramkarza Westovii. Na nic to się nie zdało, bowiem szybko golem odpowiedział J.Stańczyk. Aspiracje do korony króla strzelców potwierdził B.Krużel, który rozstrzelał się w tym meczu i strzelił aż 3 gole, a w całym turnieju 8! Gratulacje dla drużyny Westovii!

Mecz o 1 miejsce

16:55 – 17:10 UKS Grabówka 2:1 Buty Jana Rzeszów

Ależ końcówka!!!! W ostatnich 20 sekundach Buty Jana doprowadziły do remisu i straciły ten remis po golu K.Kaczówki!!!!