14-01-2023 10:27
MałoGOLska Cup: Grupy C i D
Podobne tematy:

Zaczynamy MałoGOLska Cup! II edycja turnieju w Dąbrowie Tarnowskiej zgromadzi 16 ekip walczących o zwycięstwo. W tym poście będziemy aktualizować wyniki meczów z grup C i D. W grupie D zamiast Olimp Team zagra BODO TITS II.

 

 

Wyniki na żywo można śledzić na stronie 

https://www.score7.io/tournaments/kotdwt9bqx/roundrobin

 

Grupa C

Dąbrovia 0:0 Sośnica Gliwice

Inauguracja grup C i D również nie przyniosła goli. Dąbrovia postawiła twarde warunki Sośnicy Gliwice. W efekcie żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza rywali, choć były ku temu okazje. Wydaje się, że obie ekipy pokazują wysoki poziom. 

 

ZMT 2:0 Anturja Team

Nie znaliśmy drużyny Anturji, ale pokazali się nam z niezłej strony. Nie tylko nie dopuszczali faworyzowanych Zakładów Mechanicznych do głosu, a nawet sami groźnie atakowali. Ich problemem była nadmierna agresja - pierwszą bramkę stracili po golu D.Cabały z rzutu karnego za piąty faul. Potem Zakładom było łatwiej, czego efektem był gol Ł.Nogi. Trzecia bramka to kolejne trafienie z rzutu karnego autorstwa K.Wrzoska.

 

ZMT 0:3 Dąbrovia 

ZMT po raz drugi przekonali się, że nie będzie im łatwo na tym turnieju, a Dąbrovia z kolei potwierdziła nasze przypuszczenia po pierwszym meczu o ich dobrej dyspozycji. Z pewnością pomogli im kibice, skandujący radośnie po strzelonych przez nich golach, których autorami byli S.Sas i J.Kotwa. Trzecie trafienie dorzucił A.Maziarz, który świetnie podbił piłkę obok wychodzącego bramkarza ZMT i strzelił na pustą bramkę. 

 

Anturja 7:0 Sośnica Gliwice 

Popis drużyny Anturji, którzy poradzili sobie z łatwością z młodszymi reprezentantami Sośnicy Gliwice. Lekcję futsalu zafundowali przede wszystkim B.Knych i G.Ostaszewski, którzy zdobyli po dwa gole. Jedno trafienie dokładali: F.Bielański, M.Krawczyk i B.Majewski. 

 

Anturja Team 0:3 Dąbrovia

Niespodziewanie to starcie można było nazwać meczem na szczycie w tej grupie - obie ekipy bardzo udanie zaprezentowały się w dwóch spotkaniach i przed ostatnią kolejką gier znajdowały się przed ZM Tarnów. W trakcie meczu okazało się, że Dąbrovia zagrała o wiele dojrzalej i pewniej, dzięki czemu pokonała silną przecież Anturję. Bohaterem został strzelec dwóch goli J.Soja, a jedno trafienie zanotował A.Maziarz. Dla Anturji gola honorowego z rzutu karnego zdobył B.Knych.

 

ZMT 5:0 Sośnica Gliwice

W meczu o awans w grupie bez niespodzianki. Sośnica Gliwice zasłużenie przegrała z ZMT i to ekipa Mechanicznych awansowała do ćwierćfinału. Dwa gole 

 

Grupa D

High Hopes 2:2 BODO TITS II

Druga drużyna BODO ewidentnie lepiej zaczęła swoje zmagania niż pierwszy zespół. Krótko po rozpoczęciu gry gola zdobył Bilik.. High Hopes szybko otrząsnęli się po stracie gola i niedługo później doprowadzili do wyrównania za sprawą bramki I.Wójcika, który po chwili dołożył drugą bramkę. BODO się nie poddało i udało im się strzelić gola na 2:2, którego autorem był Rokoszyński . W drugiej części meczu obie ekipy zaciekle atakowały, ale nic nie wpadło dzięki kapitalnej formie bramkarzy. 

 

UKS Grabówka 3:0 Serwatka Futsal Team

Ładnie przed widzami zaprezentowali się piłkarze Grabówki. 3-0 z wymagającym przecież rywalem Serwatki. Potwierdzeniem tej dobrej gry był przepiękny gol K.Kuty na 3:0, czym skompletował "dwupak". Pierwszego gola zdobył z kolei K.Kaczówka.

 

Serwatka Futsal Team 3:0 High Hopes

Serwatka po pierwszym meczu nie popadła w marazm i w drugim spotkaniu potwierdziła aspiracje walki o coś więcej niż dobra zabawa w dzisiejszym turnieju. Wypunktowali bezlitośnie ekipę High Hopes, która wcale jednak nie była tylko i wyłącznie tłem dla rywali. Mieli swoje okazje, ale świetnie spisywał się bramkarz Serwatki i zachował czyste konto. Gole strzelali: J.Partyka, P.Kaczmarczyk i Ł.Bajgierowicz.

 

BODO TITS II 0:3 UKS Grabówka

UKS Grabówka miała ciężki bój z sympatyczną ekipą BODO TITS, ale jednak potrafili sobie poradzić i przełamać defensywę ubiegłorocznych półfinalistów. Swoje kolejne gole dołożyli K.Kuta i K.Kaczówka, dzięki czemu obaj mają po 3 trafienia.

 

High Hopes 0:4 UKS Grabówka

Dobra gra z obu stron. O wyniku zadecydowała skuteczność pod bramką, a ta sprzyjała Grabówce. Kapitalnym golem popisał się K.Kaczówka, który przelobował bramkarza z ostrego kąta, a piłka wpadła pod poprzeczkę. Gole zapisali na swoim koncie bracia Rajczykowie - Dariusz dwie, a Arkadiusz jedną -, a jedną dołożył też K.Kuta. 

GA
Komentarze