19-08-2020 07:48
Najlepszy piłkarz kolejki 15-16.08 [ANKIETA]
Podobne tematy:

Wraz z firmą UNIT 37 zapraszamy Was do głosowania na najlepszego zawodnika minionej kolejki. Na arenę wkracza 8 gladiatorów, którzy potrzebują Waszych głosów, aby zwyciężyć w batalii. Przypomnijmy, że stawką jest miesięczny karnet w UNIT 37.

 

Wytypowaliśmy 8 piłkarzy, którzy w ten weekend w jakiś sposób wyróżnili się na ligowych boiskach. Pokrótce przybliżymy ich sylwetki, byście mogli dokonać sprawiedliwego osądu. 

 

Artur Biały - napastnik Unii Tarnów zdobył dwie bramki w meczu na szczycie IV ligi, w którym "Jaskółki" zmierzyły się z Popradem Muszyna. Artur najpierw wykorzystał dobre dogranie kolegi, a kilka minut później strzelił gola z rzutu karnego. 

 

Szymon Adamski - wspomnianym wyżej kolegą, który zanotował asystę przy pierwszym golu dla Unii, był popularny "Adams". To również po faulu na nim sędzia podyktował jedenastkę dla ekipy z Tarnowa. Warto dodać, że Adamski w zespole Unii występuje na pozycji wahadłowego. 

 

Patryk Nowak - napastnik Sokoła Słopnice miał szczęście uczestniczyć w szalonym meczu z Canpack Okocimskim Brzesko. Sokół do 85. minuty przegrywał 4:2 (po dwóch bramkach Patryka), wtedy gola kontaktowego, kompletując tym samym hattricka, strzelił Nowak. Goście ze Słopnic złapali wiatr w żagle i ostatecznie wygrali mecz 4:5. 3 bramki i dany impuls kolegom w końcówce spotkania - oto bilans Patryka Nowaka.

 

Michał Banik - pomocnik Wierchów Rabka Zdrój świetnie zaprezentował się w Woli Rzędzińskiej. Gol i dwie asysty wydatnie pomogły w pokonaniu Wolanii.

 

Tomasz Ciećko - Wierchy Rabka Zdrój jechał kawał drogi do Woli Rzędzińskiej, która inaugurowała sezon. Najważniejsze dla nich, że w drodze powrotnej mogli wracać w dobrych humorach, a duża w tym zasługa ich napastnika, który w tym meczu strzelił 2 bramki.

 

Andrzej Krakowski - bohater początku sezonu w lidze okręgowej. Do swojego konta bramkowego po tej kolejce dopisał sobie dwie bramki, które zdobył w meczu z Ikarem Odporyszów. Szczególnie dzięki bramce w 87. minucie, dającej remis, KS Rzuchowa uratowała remis.

 

Michał Motylski - to kolejny wahadłowy w naszym zestawieniu. Zawodnik Rylovii Rylowa w wygranym meczu z Barciczanką Barcice nie tylko strzelił gola na 1-0, ale był motorem napędowym swojego zespołu, kilkakrotnie stwarzając swoim kolegom dogodne sytuacje do strzelenia gola. 

 

Damian Kucharczyk - były król strzelców B klasy w lidze wyżej nie zwalnia tempa. Tym razem napastnik KS Rzepiennik Strzyżewski walnie przyczynił się do pogromu KS Koszyce Wielkie, strzelając w tym meczu hattricka.

Głosować można do jutra, tj. 20.08.2020r. do godziny 19:00. Powodzenia!

Więcej informacji na temat konkursu TUTAJ

Kto był zawodnikiem kolejki?
Szymon Adamski (ZKS Unia Tarnów)
Artur Biały (ZKS Unia Tarnów)
Patryk Nowak (Sokół Słopnice)
Tomasz Ciećko (Wierchy Rabka Zdrój)
Michał Banik (Wierchy Rabka Zdrój)
Michał Motylski (Rylovia Rylowa)
Damian Kucharczyk (KS Rzepiennik Strzyżewski)
Andrzej Krakowski (KS Rzuchowa)
Created with SurveyMaker
GA
Komentarze

  • 1 rok temu K.N.

    Patryk Nowak nie miał szczęście uczestniczyć,on jest kluczowym napastnikiem Sokola Słopnice ! Z opisu można wyczytać ,że Patryk N. jest przypadkowym graczem. Autorowi najwidoczniej zależało na promowaniu innego zawodnika !

  • 1 rok temu Zizu 1980

    Artur Bialy