19-08-2020 07:48
Najlepszy piłkarz kolejki 15-16.08 [ANKIETA]
Podobne tematy:

Wraz z firmą UNIT 37 zapraszamy Was do głosowania na najlepszego zawodnika minionej kolejki. Na arenę wkracza 8 gladiatorów, którzy potrzebują Waszych głosów, aby zwyciężyć w batalii. Przypomnijmy, że stawką jest miesięczny karnet w UNIT 37.

Wytypowaliśmy 8 piłkarzy, którzy w ten weekend w jakiś sposób wyróżnili się na ligowych boiskach. Pokrótce przybliżymy ich sylwetki, byście mogli dokonać sprawiedliwego osądu.

Artur Biały - napastnik Unii Tarnów zdobył dwie bramki w meczu na szczycie IV ligi, w którym "Jaskółki" zmierzyły się z Popradem Muszyna. Artur najpierw wykorzystał dobre dogranie kolegi, a kilka minut później strzelił gola z rzutu karnego.

Szymon Adamski - wspomnianym wyżej kolegą, który zanotował asystę przy pierwszym golu dla Unii, był popularny "Adams". To również po faulu na nim sędzia podyktował jedenastkę dla ekipy z Tarnowa. Warto dodać, że Adamski w zespole Unii występuje na pozycji wahadłowego.

Patryk Nowak - napastnik Sokoła Słopnice miał szczęście uczestniczyć w szalonym meczu z Canpack Okocimskim Brzesko. Sokół do 85. minuty przegrywał 4:2 (po dwóch bramkach Patryka), wtedy gola kontaktowego, kompletując tym samym hattricka, strzelił Nowak. Goście ze Słopnic złapali wiatr w żagle i ostatecznie wygrali mecz 4:5. 3 bramki i dany impuls kolegom w końcówce spotkania - oto bilans Patryka Nowaka.

Michał Banik - pomocnik Wierchów Rabka Zdrój świetnie zaprezentował się w Woli Rzędzińskiej. Gol i dwie asysty wydatnie pomogły w pokonaniu Wolanii.

Tomasz Ciećko - Wierchy Rabka Zdrój jechał kawał drogi do Woli Rzędzińskiej, która inaugurowała sezon. Najważniejsze dla nich, że w drodze powrotnej mogli wracać w dobrych humorach, a duża w tym zasługa ich napastnika, który w tym meczu strzelił 2 bramki.

Andrzej Krakowski - bohater początku sezonu w lidze okręgowej. Do swojego konta bramkowego po tej kolejce dopisał sobie dwie bramki, które zdobył w meczu z Ikarem Odporyszów. Szczególnie dzięki bramce w 87. minucie, dającej remis, KS Rzuchowa uratowała remis.

Michał Motylski - to kolejny wahadłowy w naszym zestawieniu. Zawodnik Rylovii Rylowa w wygranym meczu z Barciczanką Barcice nie tylko strzelił gola na 1-0, ale był motorem napędowym swojego zespołu, kilkakrotnie stwarzając swoim kolegom dogodne sytuacje do strzelenia gola.

Damian Kucharczyk - były król strzelców B klasy w lidze wyżej nie zwalnia tempa. Tym razem napastnik KS Rzepiennik Strzyżewski walnie przyczynił się do pogromu KS Koszyce Wielkie, strzelając w tym meczu hattricka.

Głosować można do jutra, tj. 20.08.2020r. do godziny 19:00. Powodzenia!