27-09-2022 17:22
6. Kolejka Tarnowska Klasa A | Podsumowanie

Jak słusznie niektórzy z Was zauważyli - niestety nie wyrobiliśmy się z zapowiedzią szóstej kolejki Tarnowskiej Klasy A. Jednak kolejka była na tyle ciekawa, że już we wtorek wrzucamy dla Was podsumowanie! 

LKS Wierzchosławice-Ostrów 1-2 LKS Zgłobice

Kiedyś w takim zestawieniu bez zastanowienia typowalibyśmy Zgłobice i to wysokie zwycięstwo tej ekipy. W obecnym sezonie nie radzą sobie jednak tak dobrze, mimo to wystarczyło to na wyjazd do Wierzchosławic. Gospodarze nieznacznie ulegli przyjezdnym - stosunkiem 1 do 2.


LKS Koszyce Wielkie 2-0 Zorza Zaczarnie

W meczu na szczycie lepsza okazała się być drużyna Koszyc Wielkich. Podobnie jak w Pucharze Polski - na własnym terenie pokonali Zorzę Zaczarnie, w tym przypadku trafiając do bramki rywala dwukrotnie - nie tracąc przy tym bramki. Tym samym, Koszyce korzystając z remisu Białej dogonili lidera klasy A!


Olszynka Ołpiny 2-1 WKS Siemiechów

Emocji nie zabrakło w meczu Olszynki z Siemiechowem. Przed meczem ciężko byłoby nam wytypować faworyta tego meczu, jednak to starcie zapowiadało mnóstwo emocji. Wynik 2:1, chyba potwierdza to czego mogliśmy się spodziewać. Nieznaczne zwycięstwo ląduje na konto gospodarzy.


Victoria Koszyce Małe 4-7 Olimpia Wojnicz

Co prawda w weekend mieliśmy mocne ochłodzenie, ale żeby od razu zakładać łyżwy i grać w hokeja? Dla nas dziwny pomysł, ale w Koszycach Małych spróbowali i wyszło z tego niezłe widowisko. Szkoda tylko dla kibiców gospodarzy, że finalnie więcej bramek zdobyła Olimpia Wojnicz, która zanotowała kolejne zwycięstwo.


LKS Rudka 2-4 Pogoria Pogórska Wola

Dużo bramek również na boisku beniaminka. Rudka postawiła się Pogórskiej Woli, jednak doświadczona ekipa przyjezdnych skutecznie wypunktowała gospodarzy. Choć Pogoria straciła dwie bramki, to na swoje konto tych bramek zapisali - 4, w efekcie czego wrócili do domu z pełną zdobyczą punktową.


Biała Lubaszowa 1-1 Dunajec Mikołajowice

Nadszedł ten czas, Biała straciła punkty. Nikt przed sezonem nie myślał, że Lubaszowa tak wystrzeli. Jednak nikt się również nie spodziewał, że Dunajec będzie prezentować tak wysoką formę. Tym razem znów to potwierdzili i jako pierwsi zdołali urwać punkty liderowi z Lubaszowej. Biała na własnym terenie tylko zremisowała z Mikołajowicami, co za tym idzie Koszyce zrównali się z nimi w ligowej tabeli.

PG
Komentarze