27-09-2022 08:04
Klasyfikacja strzelców A-Klasy Żabno po 8 kolejce
Podobne tematy:
https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/pilkarz-kopie-bialo-szare-pilki-noznej-na-polu-zielonej-trawie-50713/
Klasyfikacja najlepszych strzelców to zestawienie, które będziemy aktualizować po każdej kolejce. Dane zbieramy z portalu laczynaspilka.pl. Jeśli błąd zdarzy się w protokole meczowym, to niestety będzie on również na stronie. Mamy nadzieję, że tabelę strzelców oddamy jak najwierniej!
Liderem w klasyfikacji pozostaje Łukasz Woziwoda, który w ten weekend nie zanotował żadnej bramki. Tuż za jego plecami z jednym trafieniem mniej znajduje się aż czterech zawodników.
Lp. | Zawodnik | Klub | Bramki |
1 | Łukasz Woziwoda | Wisła Borusowa | 8 |
2 | Karol Oleksy | Pawęzów | 7 |
Przemysław Wróbel | Polan Żabno II | 7 | |
Jakub Koziński | Wietrzychowice | 7 | |
Wojciech Mach | Wójcina | 7 | |
6 | Marcin Marszałek | Luszowice | 6 |
7 | Kamil Oracz | Ava Grądy | 5 |
Michał Musiał | Dunajec Konary | 5 | |
Karol Żurawski | Luszowice | 5 | |
Krystian Majka | Łęgovia Łęg Tarnowski | 5 | |
Szymon Jachym | Łęgovia Łęg Tarnowski | 5 | |
Piotr Kaczor | Mędrzechów | 5 | |
Waldemar Dzierżanowski | Polan Żabno II | 5 | |
Kacper Janicki | Strażak Karsy | 5 | |
Bartłomiej Bochenek | Unia Niedomice | 5 | |
Bartosz Iwaniec | Victoria Szarwark | 5 | |
17 | Daniel Tomasiewicz | Dunajec Konary | 4 |
Dominik Król | Łęgovia Łęg Tarnowski | 4 | |
Tomasz Starzyk | Łęgovia Łęg Tarnowski | 4 | |
Kamil Chrzęszczyk | Pawęzów | 4 | |
Piotr Jachimek | Polan Żabno II | 4 | |
Kacper Zając | Strażak Karsy | 4 | |
Michał Aksamit | Strażak Karsy | 4 | |
Sebastian Bonior | Unia Niedomice | 4 | |
Piotr Fijał | Victoria Szarwark | 4 | |
Artur Wróbel | Wietrzychowice | 4 | |
27 | Andrzej Szuba | Ava Grądy | 3 |
Łukasz Młodawski | Dunajec Konary | 3 | |
Dawid Białas | Iskra Dąbrówki Br. | 3 | |
Krystian Drożdżowski | Luszowice | 3 | |
Sebastian Tryt | Łęgovia Łęg Tarnowski | 3 | |
Arkadiusz Celak | Łukovia Łukowa | 3 | |
Mateusz Mędala | Pawęzów | 3 | |
Bartłomiej Spinda | Polan Żabno II | 3 | |
Wojciech Kmiecik | Unia Niedomice | 3 | |
Dominik Kogut | Victoria Szarwark | 3 | |
Jakub Górka | Victoria Szarwark | 3 | |
Tomasz Cielczyk | Victoria Szarwark | 3 | |
Daniel Kusior | Wola Radłowska | 3 | |
Szymon Kuczek | Wola Radłowska | 3 | |
41 | Mirosław Mastalerz | Ava Grądy | 2 |
Sebastian Romanowski | Ava Grądy | 2 | |
Konrad Wałaszek | Luszowice | 2 | |
Krystian Bator | Luszowice | 2 | |
Paweł Ptak | Luszowice | 2 | |
Wojciech Kmieć | Luszowice | 2 | |
Krystian Schab | Łukovia Łukowa | 2 | |
Tomasz Frączek | Łukovia Łukowa | 2 | |
Tomasz Szymbara | Łukovia Łukowa | 2 | |
Piotr Pacura | Pawęzów | 2 | |
Konrad Wróbel | Polan Żabno II | 2 | |
Bartłomiej Szczepanik | Strażak Karsy | 2 | |
Adrian Kasztelewicz | Unia Niedomice | 2 | |
Michał Kaczyk | Unia Niedomice | 2 | |
Seweryn Nagórzański | Unia Niedomice | 2 | |
Tomasz Grabka | Victoria Szarwark | 2 | |
Rafał Kowal | Wietrzychowice | 2 | |
Paweł Kaczówka | Wisła Borusowa | 2 | |
Paweł Starsiak | Wisła Borusowa | 2 | |
Patryk Bujak | Wola Radłowska | 2 | |
Rafał Wajnbrener | Wola Radłowska | 2 | |
62 | Marcin Dynak | Ava Grądy | 1 |
Paweł Czupryna | Ava Grądy | 1 | |
Krzysztof Kuczek | Dunajec Konary | 1 | |
Wojciech Sołtysiak | Dunajec Konary | 1 | |
Arkadiusz Nowak | Iskra Dąbrówki Br. | 1 | |
Kamil Dynak | Iskra Dąbrówki Br. | 1 | |
Michał Majocha | Iskra Dąbrówki Br. | 1 | |
Michał Żołądź | Iskra Dąbrówki Br. | 1 | |
Tomasz Majocha | Iskra Dąbrówki Br. | 1 | |
Konrad Żurawski | Luszowice | 1 | |
Mateusz Ptak | Luszowice | 1 | |
Tomasz Laskowski | Luszowice | 1 | |
Bartłomiej Kotapka | Łęgovia Łęg Tarnowski | 1 | |
Kamil Skrabacz | Łęgovia Łęg Tarnowski | 1 | |
Konrad Bogusz | Łęgovia Łęg Tarnowski | 1 | |
Maksymilian Jurek | Łęgovia Łęg Tarnowski | 1 | |
Mateusz Pasierbek | Łęgovia Łęg Tarnowski | 1 | |
Artur Radoń | Łukovia Łukowa | 1 | |
Bartłomiej Schab | Łukovia Łukowa | 1 | |
Łukasz Bieś | Łukovia Łukowa | 1 | |
Łukasz Czosnyka | Łukovia Łukowa | 1 | |
Marcin Czosnyka | Łukovia Łukowa | 1 | |
Mateusz Żurawski | Łukovia Łukowa | 1 | |
Krzysztof Rojowski | Mędrzechów | 1 | |
Marcin Bożek | Mędrzechów | 1 | |
Mateusz Oleksy | Pawęzów | 1 | |
Paweł Misiura | Pawęzów | 1 | |
Filip Wróbel | Polan Żabno II | 1 | |
Michał Kijowski | Polan Żabno II | 1 | |
Piotr Spinda | Polan Żabno II | 1 | |
Adam Zaleski | Strażak Karsy | 1 | |
Dominik Chlastawa | Strażak Karsy | 1 | |
Karol Bigos | Strażak Karsy | 1 | |
Przemysław Dąbroś | Strażak Karsy | 1 | |
Paweł Mężyk | Unia Niedomice | 1 | |
Piotr Pochroń | Unia Niedomice | 1 | |
Filip Cygan | Victoria Szarwark | 1 | |
Filip Jarmuła | Victoria Szarwark | 1 | |
Michał Mikuła | Victoria Szarwark | 1 | |
Piotr Wróbel | Victoria Szarwark | 1 | |
Grzegorz Lechowicz | Wietrzychowice | 1 | |
Jakub Nowak | Wietrzychowice | 1 | |
Kamil Wrona | Wietrzychowice | 1 | |
Karol Lisowski | Wisła Borusowa | 1 | |
Marek Loraj | Wisła Borusowa | 1 | |
Dominik Sumyk | Wola Radłowska | 1 | |
Jakub Bieryt | Wola Radłowska | 1 | |
Krzysztof Smoleń | Wola Radłowska | 1 | |
Michał Szwiec | Wola Radłowska | 1 | |
Jakub Kaczkowski | Wójcina | 1 |
WW
Komentarze