16-05-2022 13:20
27 kolejka V ligi Tarnów - Podsumowanie

Wyniki: 27 Kolejka V LIGA TARNÓW

GKS Gromnik - KS Nowa Jastrząbka-Żukowice 4:0

MLKS Żabno - Zorza Zaczarnie 2:2

LUKS Zalipie - Dunajec Zbylitowska Góra 2:2

Wisła Szczucin - KS Rzepiennik Strzyżewski 0:2

KS Rzuchowa - ZKS Unia II Tarnów 4:1

TS Tuchów - Pogórze Pleśna 1:3

LKS Ładna - LUKS Skrzyszów 1:3 

LKS Szynwałd - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3:1

  Czy 27 kolejka okazała się być kluczową, jeśli chodzi o końcowe rozstrzygnięcia w Tarnowskiej Okręgówce? Wszystko na to wskazuję, a przede wszystkim, sprawa wydaje się być załatwiona, w czubie stawki. Pewnie, bo aż 4:0 swoje spotkanie wygrał lider z Gromnika, natomiast goniąca go ekipa z Tuchowa, uległa na własnym terenie z Pleśną. Dystans pomiędzy pierwszym, a drugim zespołem wynosi już 8 „oczek”. Ciut niżej w tabeli, zaskakujące potknięcie Żabna (remis 2:2 z 16-ekipą ligi Zorzą Zaczarnię), wykorzystał LKS Szynwałd, który pokonał Dąbrovię Dąbrowa Tarnowska i zrównał się punktami z trzecim zespołem ligi. Ciekawe starcie miało miejsce w Rzuchowej, gdzie gospodarze potrafili odwrócić mecz ze stanu 0:1, strzelając 4 bramki rezerwowej drużynie Unii Tarnów. W pozostałych meczach Ładna przegrała u siebie 1:4 ze Skrzyszowem, zaś Rzepiennik pokonał na wyjeździe Wisłę Szczucin i zbliżył się na 7 oczek, do LUKS-u Zalipie. Po 27 odsłonie rozgrywek V ligi Tarnów, najciekawiej zrobiło się na pozycjach 3-6, gdzie 4 miejsca w tabeli, dzieli tylko 1 punkcik. 

Komentarze

 • 1 miesiąc temu remi

  ktos byl na meczu bo ponoc zabno mordowalo ,zreszta powoli stare twarze i starsze wyniki jak sie zastanowisz to przejrzy sklady,gromnik wygral ale to ekipa za slaba na 4 lige duzo brakow ,bedzie sie wlokl w ogonie ,ale najlepszego.

 • 1 miesiąc temu Morante

  Kolega #remi uważa się za fachowca, ale ma problem z gramatyką, polskimi znakami i interpunkcją. Wracając do meritum, to Tuchów i Gromnik są w stanie walczyć o środek tabeli V ligi. Warunkiem dla jednych i drugich są wzmocnienia kadrowe. Czwarta liga, którą żadna z wyżej wymienionych drużyn nie jest raczej zainteresowana, na chwilę obecną jest w zasięgu Barciczanki. Tyle w temacie.

 • 1 miesiąc temu remi

  kolego Morante ,gramatyka i intyerpunkcja niema nic wspolnego z rzeczywistoscia sportowa a tu ani Gromink tym bardziej Tuchovia nie sa w stanie rywalizowac a pan jesli ma fiata i wlozy silnik z porsche to nie bedzie mial porsche tak ze wzmocnienia mozna sobie wlozyc tylko nie do tej karoserii . jesli natomiast chodzi o moja fachowosc to by sie pan panie Morante, troszke zdziwil pozdrowka, a co do pana fachowosci to troche odbiega pan od rzeczywistosci.

 • 1 miesiąc temu Morante

  #remi Pan nadal nie wyciąga wniosków z poprzedniej lekcji.

 • 1 miesiąc temu REMI

  PAN ROWNIEZ! Tuchovia ledwo remisuje z Rzepiennikiem i to ma byc druzyna na srodek tabeli w 5 lidze ? pan nadal nie wyciaga wnioskow z poprzedniej lekcji.