14-08-2020 17:44
Inauguracja Serie B
Podobne tematy:
fot.: Henryk Świerczek

Rozpoczynamy granie w Serie B! Do rozgrywek na najniższym szczeblu ligowym zgłosiło się 12 chętnych, w tym dwie drużyny rezerw.

 

Zwłaszcza ciekawą drużyną będą rezerwy LKS Wierzchosławic-Ostrowa. Mają być oni bezpośrednim zapleczem dla pierwszej drużyny, która gra tylko klasę wyżej. Skądinąd wiemy, że Wierzchosławice-Ostrów stawiają na lokalną społeczność i będą chcieli sami dawać szanse piłkarzom, którzy mogliby płynnie przejść do pierwszego zespołu. Rezerwy do ligowego grania zgłosiła także Unia Tarnów. Jesteśmy ciekawi tego rozwiązania i z pewnością będziemy przyglądać się temu eksperymentowi.

 

Nie ma najlepszych drużyn z tamtego sezonu, czyli Białej Lubaszowej, LKS Rzepiennika Strzyżewskiego i Iskry Tarnów. Zostają najsłabsi, tj. rezerwy Wierzchosławice-Ostrów, KS Niwka, Radar Łętowice i LKS Rudka. Czy coś w tych drużynach drgnie i będziemy widzieć w nich coś więcej niż dostarczycieli punktów? Miejmy nadzieję, bo czujne oko Małogolskiej będzie spoglądać w kierunku nie tylko IV ligi, ale też najniższych klas rozgrywkowych. 

 

GA
Komentarze

  • 1 rok temu SET

    Dajcie sobie spokój z nazywaniem typu: serie taka czy owaka, albo arena. Wyjątkowo śmiesznie to brzmi takie małpowanie na siłę. A jeśli już to wymyślcie coś oryginalnego, a nie powielajcie banałów.