06-05-2022 07:08
Zapowiedź Weekendu 07.05 - 08.05! Piłkarskie szlagiery w regionie

 Weekendowe szlagiery w małopolsce! Poniżej prezentujemy kilka szlagierów, które naszym zdaniem najciekawiej zapowiadają się w nadchodzący weekend. Każdy znajdzie coś dla siebie, od III-ligowego hitu, do derbowego starcia w Serie A. Powoli rozgrywki wchodzą w decydujący moment, a każdy punkt powinien być na wagę złota. Zapraszamy! 

III Liga Grupa IV 

Zaczniemy od III-ligowych rozgrywek i od razu mamy prawdziwy hicior. Dwie ekipy reprezentujące nasz region - Cracovia II i Podhale, zmierzą się w bezpośrednim starciu! Lider z Krakowa ma nad piątym Podhalem, uwaga tylko 3 pkt różnicy. Ciężko znaleźć ligę, gdzie pierwsze pięc ekip ligi, dzielą tylko 3 oczka. Jeśli zespoły z czołówki utrzymają taką dyspozycję do końca ligi, to zapowiada się nam rewelacyjna końcówka sezonu. Trzeci z naszych zespółów - Unia Tarnów -  zagra w Ostrowcu, gdzie o punkty nie powinno być łatwo. KSZO ewidetnie złapało swój rytm i to zespół "pomarańczowych" będzie faworytem w tym meczu. Obie ekipy utknęły w środku stawki, a mecz KSZO-Unia analizując tabelę, śmiało można nazwać pojedynkiem o 7 pozycję.

Cracovia II - Podhale Nowy Targ 07.05 17:00 

KSZO - Unia Tarnów   07.05 17:00 

IV Liga wschód 

W wschodniej części IV ligi ciężko doszukać się gorącej potyczki, jednak pośród wszystkich meczów, jeden wydaje się być najciekawszy. To bezpośredni pojedynek Wierchów z Glinikiem o bezpieczne miejsce w ósemce. Wygrana jednej z drużyn, mocno przybliży zespół do utrzymania w IV lidze..

Wierchy Rabka - Glinik Gorlice 07.05 17:00   

IV Liga zachód

Czy Wieczysta złapała zadyszkę? Odpowiedź poznamy już niebawem, mocarza IV ligi sprawdzi zajmujący 4 lokatę LKS Jawiszowice, a jeśli Wiślanie dali radę to dlaczego LKS nie może utrzeć nosa faworytowi? W drugim hicie zachodniej ligi IV w małopolsce, zmierzą się zespoły z Oświęcimia i Jaśkowic. Unia balansuje nad kreską, zaś Wiślanie z bezpieczną przewagą zadomowili sie na drugiej pozycji. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie! 

Unia Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice 07.05 17:00 

Wieczysta Kraków - LKS Jawiszowice 07.05 11:00

V liga Tarnów I 

GKS Drwinia - Sokół Maszkienice  07.05 11:00  

Mecz na szczycie w Okręgowej lidze Tarnów I. Pierwszy GKS zagra z trzecim Sokołem, a wszystkiemu przyglądać będzie sie Błyskawica Proszówki, która zagra z outsiderem ligi - Ceramiką. Trzy czołowe zespoły dzielą tylko 3 punkty, więc nadchodzący weekend może być kluczowy, w walce o pierwszą pozycję w lidze!

V liga Tarnów II 

LUKS Skrzyszów - TS Tuchovia 07.05. 17:30 

6 zespół ligi zmierzy się z viceliderem z Tuchowa. Dla gości to bardzo ważny mecz, ponieważ ze stratą 2 punktów, wciąż gonią zespół z Gromnika. Jeśli TS chce pozostać w kontakcie z GKS-em to musi wygrac na ciężkim terenie w Skrzyszowie

Serie A Tarnów Żabno

LKS Szarwark - Łukovia Łukowa 08.05 15:00

Czwarty LKS zagra z drugim zespołem ligi - Łukovią. Więcej do stracenia w tym meczu, bez wątpienia mają goście. Łukovia do lidera - Ikara Odporyszów traci 4 punkty, lecz posiada jeden mecz zaległy. Chcąc zachować kontakt musi wygrać, jednak Szarwark u siebie zdobył już 22 punkty i tanio skóry nie sprzeda.

Serie A Tarnów IV 

KS Koszyce Wielkie - Victoria Koszyce Małe  07.05 17:00

Po blamażu w ostatniej kolejce, dla ekipy z Koszyc Wielkich nadszedł czas na derbowe spotkanie. W ostatnich latach moc oraz siła drużyny, jest zdecydowanie większa po stronie gospodarzy. Czy Victorię stać na niespodziankę? Derby rządzą się własnymi prawami, a czy z "Wielkich" nie uszło ciśnienie po laniu w Gosławicach, przekonamy się już w sobotę..

 

Komentarze

  • 2 lat temu beno

    zabno to dramat tak wysoko w tabeli meka z juniorami uni,a dzis to zenada stare powroty ,i tak wygladaja gdzie ta druzyna chlopakow ktorzy walczyli o utrzymanie mlodzi i zapieprzali jak wiatraki, druzyna z przyszloscia teraz robiona na juz, stare prytki czas konczyc dajcie znowu grac mlodym.