18-01-2022 17:06
Nowy trener w Polanie Żabno
fot.: fb MLKS Polan Żabno

Paweł Łoś będzie nowym trenerem Polanu Żabno. Do X drużyny KEEZA klasa okręgowa Tarnów II przychodzi z drużyny ligowego rywala - LUKS Zalipie.

 

W Żabnie trener Łoś już pracował - trenował w przeszłości drużynę juniorów Polanu. W Zalipiu osiągnął sportowy sukces - najpierw awans z A klasy, a w rundzie jesiennej już w klasie okręgowej 20 punktów, co daje LUKS-owi niby 13 miejsce, ale z niewielką stratą do choćby czołowej 8 - ledwie 3 punkty. 

 

Awansem jest jego angaż w Polanie, bowiem Żabno w tym sezonie grało naprawdę dobrze, czego dowodzi pozycja zajmowana po rundzie jesiennej. 6 miejsce i tytuł zaskoczenia rundy jak najbardziej należy się piłkarzom z Żabna, bowiem pamiętać trzeba, że w poprzednim sezonie bronili się przed spadkiem. 


Ciekawi jesteśmy losu LUKS-u Zalipie po przerwie zimowej. Wiadomo, że do trenera Łosia do Zalipia przeszło kilku zawodników z Żabna. Czy razem z trenerem wrócą do Polanu? 

GA
Komentarze

  • 1 miesiąc temu no

    to ziemia obiecana, nikt nie docenia tego co sie wydarzylo wczesniej, zmiana pewno poprzednik nie pasowal tym co nie grali to dzieje sie tak jak zwykle,zmiana, z druzyny troski cudem uratowal lige a jego nie ratowal nikt bo przed czym ? to samo w brzesku ......porzoga

  • 1 miesiąc temu res

    moze nie tym co nie grali ale tym co chcieli rzadzic w druzynie zawsze tacy sie tez znajda,predzej czy pozniej.