Rozpoczynamy rozgrywki ostatniej dzisiejszej grupy - grupy D. W niej wystąpią: Zakłady Mechaniczne, Czarnovia, Sharks Tarnów oraz Iskra Tarnów.

14:45

ZMT 4:2 Czarnovia

Strzelcy: Krzysztof Wrzosek, Adrian Czyż, Dominik Cabała, Piotr Łazarz - Michoń Mateusz, Bartłomiej Miazga

ZMT planowo wygrało swoje spotkanie, choć mecz był nad wyraz wyrównany. Ostatecznie "Mechanicy" zdołali wygrać i zgarniają pierwsze 3 punkty w turnieju.

15:07

Sharks Tarnów 2:3 Iskra Tarnów

Strzelcy: Dominik Boda, Dawid Rosicky - Miłosz Mosio, Filip Sijka, Bartek Jarmuła

Mecz walki - tak można opisać to spotkanie. Mało składnych akcji, ale dużo zostawionego serducha na parkiecie. Ostatecznie o jednego gola lepsza Iskra, która w ostatniej akcji meczu dodatkowo nie wykorzystała rzutu karnego.

15:30

Iskra Tarnów 1:10 Zakłady Mechaniczne

Strzelcy: Łukasz Kubisztal - 4x Krzysztof Wrzosek, 4x Albert Stolarz, Piotr Łazarz, 2x Dominik Cabała

ZMT urządziły sobie trening strzelecki. Iskra stanowiła tylko tło w meczu derbowym.

15:52

Czarnovia 2:3 Sharks Tarnów

Strzelcy: Krystian Tabor, Bartłomiej Miazga - Tomasz Lipiński, Dawid Skubisz, Dawid Rosicky

Czarnovia od 5. minuty bez swojego bramkarza - ten dostał czerwoną kartkę w kuriozalnej sytuacji. Czarnovia dziwnie rozegrała rzut wolny w okolicy bramki rywali wykonywał go bramkarz, piłkę przejęli Sharski i z dystansu kopnęli w stronę bramki Czarnovii. Wracający sprintem bramkarz złapał futbolówkę w ręce, ale było to przed polem karnym. Świetny mecz z kolei zagrał rezerwowy bramkarz Czarnovii oraz bramkarz Sharksów - kapitalny popis umiejętności bramkarskich w tym meczu. Generalnie było to bardzo ciekawe spotkanie, które obfitowało w wiele sytuacji bramkowych. Ostatecznie lepsi byli Sharksi, którzy decydującego gola zdobyli na minutę przed końcem meczu.

16:14

Iskra Tarnów 3:1 Czarnovia

Strzelcy: 2 Filp Sijka, Robert Tomasiewicz - Bartłomiej Frąc

W przedostatnim satrciu w pierwszym dniu turnieju również nie brakowało emocji. Lepsza okazała się ekipa z Tarnowa pokunując Czarnovię 3:1.

16:36

Sharks Tarnów 0: 3 Zakłady Mechaniczne

Strzelcy: Albert Stolarz, Krzysztof Wrzosek, Piotr Łazarz

Na zakończenie pierwszego dnia Zakłady pewnie pokonały Sharks Tarnów.

Tabela

1. Zakłady Mechaniczne 9p 17-3

2. Iskra Tarnów 6p 7-13

3. Sharks Tarnów  3p 5-8

4. Czarnovia 0p 5-8

Tym samym udało nam się dotrwać do końca pierwszego dnia MałoGOLska CUP. W dniu jutrzejszym emocje na hali w Dąbrowe Tarnowskiej również rozpocznyamy od godziny 8:00!