18-10-2021 09:50
III Liga: Unia - Wisłoka 0:0

 Hit mocno zawiódł, a licznie zgromadzeni kibice w Jaskółczym Gnieździe - goli nie zobaczyli. Mnóstwo walki, brzydkich zagrań oraz fauli, tak w skrócie można podsumować to spotkanie. Boisko nie ułatwiało gry w piłkę, a obie ekipy nie chciały podjąć większego ryzyka. Gdy wydawało się, że Unia dostanie wiatru w żagle, po czerwonej kartce dla Dominika Cabały, to Wisłoka miała lepsze okazję do zdobycia bramki. Pudłowali Radwanek oraz Siedlik, którzy nie mogli znaleźc patentu na Zająca. Gospodarze mieli jedną doskonałą sytuacje, lecz strzał Orlika zatrzymał się na nogach bramkarza Wisłoki. Plus meczu należy się kibicom, gdyż frekwencja w okolicach 1000 osób, jak na poziom III-ligowy to z pewnością rewelacyjny wynik.

III Liga Grupa IV 

ZKS Unia Tarnów – Wisłoka Dębica 0:0 (0:0)

Unia: Zając – Kajpust, Kokoszka, Matyjewicz, Węgrzyn (61′ Sierczyński), Jacak, Orlik (82′ Wardzała), Adamski (46′ Nytko) – Starzyk (61′ Kieroński), Biały, Sojda.

Wisłoka: Matoga – Cabała, Rębisz, Radwanek (89′ Palonek), Łanucha, Zygmunt, Fedan, Król, Smoleń (53′ Nowak), Ładyga (75′ Kozłowski), Siedlik.

Żółte kartki: Węgrzyn, Sierczyński – Król, Cabała (dwie), Ładyga

Czerwona kartka: Cabała (67 min – druga żółta)

Sędziował: Sławomir Smaczny, Bytom.

Komentarze