15-10-2021 18:26
Zapowiedź XI kolejki Keeza Klasa A

Pięć kolejek pozostało do zakończenia rundy jesiennej w Keeza Klasa A. Pięć kolejek to pięć weekendów z mnóstwem emocji! Nadchodzący zapowiada się ciekawie - chociązby biorąc na tapet spotkanie w Zgłobicach. Ale nie tylko tam spodziewamy się emocji - gdzie jeszcze? Tego dowiecie się z naszej zapowiedzi!

 
Orzeł Lisia Góra vs  WKS Siemiechów | 16.10 | 15:00
 
WKS Siemiechów ma spore szanse, aby zakończyć pierwszą rundę na podium. Choć w tej kolejce rozgrywają spotkanie wyjazdowe - to zdecydowanie jest to okazja do zbliżenia się do pierwszej trójki. Lisa Góra w tym sezonie, podobnie jak w poprzednim - częściej przegrywa niż zdobywa punkty. Nasza redakcja uważa, że w tym starciu będzie niestety podobnie.
 
Typ Redakcji: 2

 
Olszynka Ołpiny vs Pogoria Pogórska Wola | 16.10 | 15:00
 
Olszynka, pomimo że rundy jesiennej na pewno nie będzie mogła zaliczyć do udanych - to ciągle jednak jest to groźna ekipa, zwłaszcza na własnym terenie. W ten weekend jednak czeka ich bardzo trudne wyzwanie. Będą bowiem gościć na własnym terenie Pogórską Wolę. Goście tego starcia notują imponującą serię 5 zwycięstw z rzędu. Czy Olszynka będzie w stanie ich zatrzymać? 
 
Typ Redakcji: 2

 
Błękitni 1947 Tarnów vs  Ciężkowianka Ciężkowice | 17.10 | 11:00
 
Beniaminek ugości w Tarnowie spadkowicza z Ciężkowic. Przed sezonem zapewne stawialibyśmy na Ciężkowiankę, jednak trwający sezon zmusza nas do postawienia na Błękitnych. Nie wiemy jakie założenia przed sezonem mieli zawodnicy z Tarnowa - jednak wydaje nam się, że ich pozycja w tabeli jest zadowalająca. W nadchodzący weekend mają spore szansę aby poprawić swój dorobek punktowy i tę pozycję poprawić.
 
Typ redakcji: 1

 
LKS Koszyce Wielkie vs KS Ryglice | 16.10 | 15:00
 
Dawid spotka się z Goliatem. W nadchodzący weekend lider Keeza Klasa A będzie podejmować na własnym terenie outsidera rozgrywek z Ryglic. Dla podopiecznych trenera Okońskiego powinno to być kolejne łatwe zwycięstwo, ale na pewno nie będą lekceważyć rywala. Tym bardziej że zawsze to Dawid może pokonać Goliata.
 
Typ redakcji: 1
 
KS US Śmigno vs  Iskra Tarnów | 17.10 | 12:00
 
Śmigno również na pewno nie może być zadowolone ze swojej zdobyczy punktowej. Choć raczej nikt tej ekipy w tym sezonie nie widział w gronie faworytów do awansu, to na pewno również mało kto myślał, że KS US będzie toczyć batalię nad strefą spadkową. Choć w ten weekend rozegrają spotkanie na własnym terenie, to o punkty będzie im ciężko, bowiem na ich teren przyjedzie ekipa Iskry Tarnów.
 
Typ redakcji: 2

 
Dunajec Mikołajowice vs LKS Wierzchosławice-Ostrów | 17.10 | 14:00
 
Mikołajowice ostatnio zaczęły nam imponować. Po zwycięstwie nad Zgłobicami i Gosłavia - w zeszły weekend zremisowali na wyjeździe również całkiem mocną ekipą Koszyc Małych. Tym razem na własnym terenie gościć będą LKS Wierzchosławice-Ostrów. Będzie to ciekawe starcie i dobry sprawdzian dla obecnej formy gospodarzy.
 
Typ redakcji: X

 
Biała Lubaszowa vs Victoria Koszyce Małe | 16.10 | 15:00
 
Jeśli spojrzymy na tabele i pozycję obu ekip - to przed sezonem raczej celowalibyśmy, że będą w totalnie odwrotnych położeniach. Jak się jednak okazało Biała w tym sezonie zanotowała spadek formy, natomiast Koszyce z tą formą wstrzelili się idealnie. Pojedynki w Lubaszowej lubią kończyć się ciekawymi wynikami. Choć to Victoria plasuje się wyżej w tabeli, to czujemy, że w tym starciu to jednak gospodarze sięgną po komplet punktów.
 
Typ redakcji: 1

 
LKS Zgłobice vs  Gosłavia Gosławice | 16.10 | 15:00
 
No i na koniec HIT KOLEJKI! Zgłobice pomimo utraty sporej ilości punktów - wciąż trzymają się czołówki zajmując 3 miejsce w tabeli. Jednak ich strata do najlepszej dwójki ligi liczy już kilka punktów. W ten weekend mają ogromną szansę, aby do drugiego miejsca się zbliżyć. Będą bowiem podejmować na własnym terenie Gosłavę. Jeśli podopieczni trenera Popieli chcą zakończyć rundę w TOP 2 - to niewątpliwie muszą w tym starciu wywalczyć komplet punktów. W innym wypadku mogą jesień zakończyć nawet poza podium.
 
Typ redakcji: 1
PG
Komentarze