11-10-2021 07:58
IV Liga Wschód: Rogal Minorczyka zapewnia 3 punkty Wolanii
sportowepodhale.pl

W pojedynku 12 kolejki IV Ligi Grupy Wschodniej, pomiędzy Jarmutą Szczawnica, a Wolanią Wola Rzędzińska - lepsi o bramkę i to jaką! byli goście. Dla obu ekip było to arcyważne spotkanie, gdyż czołowa "ósemka" zaczęła odjeżdzać już na niebezpieczną odległość. Ze swojego zadania lepiej wywiązali się goście, a kluczowa akcja meczu miała miejsce w 33 minucie. Wtedy to w narożniku piłkę ustawił Minorczyk i bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał bramkarza Jarmuty - Możdzenia. Jak się później okazało była to jedyna bramka tego spotkania, ale za to bardzo cenna. Wolania dzięki wygranej zbliżyła się do ósmej Tarnovii - na 3 punkty, a Jarmuta pozostała z 9 punktami na 15 pozycji.

IV Liga Małopolska Grupa Wschód 

Jarmuta Szczawnica – Wolania Wola Rzędzińska 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Minorczyk 33'

Jarmuta: Możdżeń – Dyląg, H. Michałczak, Barnaś (90 Giełczyński), Weber, Kuziel, Sidorczuk, Mańko (46 Wiercioch), Kamiński (46 Drożdż), Adamczyk (70 Styrenczak), D. Michałczak (85 Janc)

Wolania: Boruch – Tragarz, Mróz (55 Malinowski), Tubek, Tadel, Janiec (73 Michoń), Witek, Wójcik (75 Jesionka), Minorczyk (90+2 Pylyp), Nowak (65 Partuta) Lubera

GA
Komentarze