25-09-2021 11:16
Keeza Klasa B | Zapowiedź 6 kolejki
Podobne tematy:
fot.: Henryk Świerczek

 

W 6 kolejce Keeza Klasa B, zobaczymy w ten weekedn tylko 3 mecze. Jedno ze spotkań zostało przełożone na październik - jest to starcie drużyny Zryw Wielka Wieś z Sokół Wałki. Jednak pomimo małej liczby spotkań liczymy na emocjie - chociażby za sprawą derbowego starcia w Tarnowcu.

 

Liwocz Czermna vs LKS Niwka | 26.09 | 11:00

O dość wcześniej porze w niedziele swoje spotkanie rozegra ekipa Liwocz Czermna, która będzie gościć rywala z Niwki. Jak dotąd obie ekipy mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie - jednak Niwka plasuje się wyżej w tabeli z uwagi na wywalczony również remis. Redakcja uważa,że to drużyna gości jest faworytem tego spotkania i taki właśnie jest nasz typ.

Typ Redakcji: 2


LKS Rudka vs KS Łękawica | 26.09 | 15:00

Ciekawie zapowiada się spotkanie w Rudce, gdzie na wyjazd uda się druga w tabeli KS Łękawica. Goście po wpadce z drugiej kolejki zanotowali trzy zwycięstwa z rzędu i na pewno z tym samym celem udadzą się na tem wyjazd. Jednak o trzy punkty w tym starciu może nie być tak łatwo. Gospodarze nie przegrali jeszcze spotkania w tym sezonie i jesteśmy przekonany, że będą chcieli utrzymać tą passę.

Typ Redakcji: X


KS Tarnowiec vs KS Radlna | 25.09 | 16:00

No i na koniec DERBY! Jak udało nam się przeczytać na stronie KS Radlej - ostatnie ligowe starcie między tymi ekipami miało miejsce w sezonie 2011/12, kiedy to Radlna po 6 kolejkach była zmuszona wycofać się z ligowej batalii. W tamtym sezonie na boisku w Tarnowcu lepsza okazała się być drużyna z Radlnej. Mamy sezon 2021/22 - Tarnowiec ma szansę po wielu latach odegrać się za tamtą porażkę - jednak czy to sę uda? Trudno nam to przewidzieć. Jeśli Radlna wybierze się na ten wyjazd w optymalnym składzie - to wydaje nam się, że to goście będą faworytem. Jednak z tego co widzimy i udało nam się dowiedzieć - kadra Tarnowca prezentuje się znacznie lepiej niż w minionym sezonie i tak naprawdę walczą jak równy z równym z każdą ekipą. Liczymy, że jak przystało na derbowe starcie - mecz ten przyniesie mnóstwa emocji!

Typ Redakcji: X

PG
Komentarze

  • 21 dni temu B Klasowicz

    Redakcja dalej się nie nauczyła, że Liwocz u siebie gra dużo lepiej, pewnie z u uwagi na odległość części składu nie chce jeździć na mecze wyjazdowe. Jak Niwka zremisuje ten mecz to będzie niespodzianka.

  • 21 dni temu

    Redakcja dalej się nie nauczyła, że jest Liwocz Szerzyny, a nie Czermna.

  • 21 dni temu re

    Tarnowiec - Radlna 3:1