Podsumowanie Keeza Klasa B | V kolejka

Piąta kolejka spotkań w Keeza Klasa B - czy wydarzyło się coś ciekawego? Sprawdziliśmy to dla Was i przygotowaliśmy krótkie podsumowanie  kolejki!

Alfa Siedliska - Zryw Wielka Wieś 1:2 (1:1)
Bramki: 17' Wojtanowski | 27' Burnóg, 90+1' Biedroń

Patrząc na to, że liga nie liczy zbyt dużej liczby drużyn - śmiało możemy już określić, że do roli faworyta wygrania ligi wyrosła drużyna Zryw Wielka Wieś. Patrząc przez ten pryzmat można było spodziewać się, że spotkanie z Siedliskami nie powinno być dla nich problemem. Nic bardziej mylnego! Zryw nie dość, że po 17 minutach przegrywał w tym spotkaniu - to w dodatku bramkę na wagę zwycięstwa goście zdobyli dopiero w doliczonym czasie gry. To chyba tylko potwierdza to, że Alfa również jest całkiem mocną drużyna jak na warunki tej ligi - jak już wcześniej wspominaliśmy.

KS Radlna - LKS Rudka 3:4 (2:2)
Bramki: 17' Nowak, 34' Łątka, 67' Jędrusiak | 5' 44' Korman, 90+1' Sermet, 90+3' Pochroń

Kolejny mecz i kolejne rozstrzygnięcie dopiero w doliczonym czasie gry. Dla spadkowicza z Keeza Klasa A - to druga porażka z rzędu - ale taka porażka chyba najbardziej boli. KS Radlna do 90 minuty prowadziła w tym spotkaniu 3:2. Goście z Rudki pokazali jednak, że gra się do końca i w doliczonym czasie gry nie tylko potrafili wyrównać stan gry, ale również przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Możemy tylko domyślać się co po tym spotkaniu mieli w głowach gospodarze - mamy nadzieję, że szybko się pozbierają i w nadchodzący weekend dadzą nam dużo emocji w derbowym starciu z KS Tarnowiec.

KS Łękawica - Liwocz Czermna 6:0 (3:0)
Bramki: 5' 59' Gębala, 19' 68' 78' Drelicharz | 30' Filak(samobóczja)

KS Łękawica na własnym terenie rozbiła Liwocz Czermna 6:0. Sześć bramek a tylko dwóch strzelców po stronie gospodarzy. Hattrick odnotował Pan Drelicharz - dwie bramki dla swojej drużyny zdobył również niezawodny Gębala. Natomiast przy jednej bramce - Łękawice wyręczył zawodnik drużyny gości strzelając do własnej siatki. Łękawica wygrywając to starcie wskoczyła na drugie miejsce w tabeli.

LKS Niwka - Sokół Wałki 3:2

Sokół Wałki dalej pozostaje jako jedyna ekipa bez punktów w tym sezonie Keeza Klasa B. W tej kolejce nie dużo im brakowało, jednak finalnie z wyjazdu do Niwki wracają bez punktów. Natomiast Niwka tym samym zanotowała pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.