20-09-2021 07:00
IV Liga Zachód: Pcimianka wygrywa z Dalinem

W pojedynku ekip z "dolnych" rejonów tabeli, lepsza okazała się Pcimianka, która powinna dużo wcześniej zamknąć to spotkanie. Gospodarze po 20 minutach prowadzili 2:0, jednak w drugą połowę zdecydowanie lepiej weszli goście z Myślenic. Po trafieniach Kałata oraz Maliny - Dalin doproawdził do remisu. Wtedy to drugiego gola w tym meczu zdobył Chlebda, a wynik w doliczonym czasie ustalił Chochliński. Dzięki wygranej Pcimianka przeszkoczyła rywala i awansowała na 12 lokatę. Z 11 punktami na koncie piłkarze z Pcimia, tracą 3 oczka do bezpiecznej strefy, gwarantującej utrzymanie. W gorszym położeniu jest Dalin, który z 8 punktami jest znacznie niżej.

Pcimianka - Dalin Myślenice 4:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Chlebda 11, 2:0 Sołtys 20 karny, 2:1 Kałat 58, 2:2 Malina 63, 3:2 Chlebda 69, 4:2 Chochlinski 90+2.

Pcimianka: Jękot - Friday, Kowalczyk, K. Pandyra, Chochlinski - Kolbiarz, Chlebda, Kłusek, Sołtys, Mizera (46 Dziadkowiec, 75 D. Pandyra) - Kuczek (86 Zięba).

Dalin: Wyroba - Tokarz, Przetocki, Jędrzejowski, Rusek - Biel (75 Stelmach), Wojtan, Kałat, Szafraniec (46 Malina), Ostafin - J. Górecki.

Sędziował: P. Przybyłowicz (Gorlice).

Żółte kartki: Mizera, Kłusek, Kowalczyk, Kuczek.