09-09-2021 13:31
Podsumowanie 6 kolejki - Okręgówka Tarnów

 W środku tygodnia, rozgrywane były spotkania tarnowskiej "Okręgówki". W najciekawszym pojedynku w tym zestawie par, lider z Gromnika pokonał rezerwy Unii Tarnów 1:0. Spotkanie lidera, z vice-liderem było zaciętę, jednak o jedno trafienie lepsi okazali się gospodarze. Tarnowskiej młodzieży z pewnością nie pomógł fakt, że w tym samym czasie rozgrywany był mecz pierwszej drużyny. GKS idzie zatem jak burza, pokonując Unię II dopisał do swojego dorobku kolejne 3 punkty, a nad drugą drużyną w tabeli ma aktualnie 7 punktów przewagi! Czy można mysleć powoli o awansie do IV-ligi w Gromniku? Na przeciwnym biegiunie bardzo cenne 3 oczka do swojego dorobku dopisały ekipy: Dunajca oraz Rzuchowej. Piłkarze ze Zbylitowskiej Góry skromnie pokonali Zorzę, natomiast Rzuchowa w hokejowym meczu wygrała 5:3 na wyjeździe w Wojniczu, z miejscową Olimpią. Prawdziwą kanonadę zafundowała Rzepiennikowi - Jastrząbka. Goście strzelili aż 7 goli, zgarnęli 3 punkty i mocno dźwignęli się w tabeli. Swoje "zrobilły również zespoły Tuchovii oraz Pleśnej. Zgarniając pełne pule punktów w tej kolejce, oba zespoły do następnej kolejki, będą mogły przygotowywać się - znadując się na medalowych pozycjach.

 

 KOLEJKA NR 6 - TARNOWSKA LIGA OKRĘGOWA II

GKS Gromnik - Unia II Tarnów 1:0 

Bramka: A. Wiewióra

GKS: M. Bąk - K. Łabuz, P. Kafel, B. Niziołek, M. Ryndak - K. Barnaś, D. Masłoń (80' B. Falkowski), J. Słota, D. Szczerba, Ł. Steć (46' M. Kwiek) - A. Wiewióra (90' K. Dynak)

 Dunajec Zbylitowkska Góra - Zorza Zaczarnie 1:0

Bramka: W. Maciosek

 KS Rzepiennik Strzyżewski - KS Nowa Jastrząbka 2:7

Bramki: Mruk, Roman - Goncalves 2x Chłopek 2x, Wielgus, Płaczek, Mikoś

 Olimpia Wojnicz - KS Rzuchowa 3:5

Bramki: Krużel -sam., Błoniarz, Kusion - Słomski 3x, Skubisz, Bajorek)

 KS Szynwałd - Tuchovia Tuchów 0:2

Bramki: Bałut, Kras

 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wisła Szczucin 3:2

Bramki: Lizak, Kozicki, Kaczówka - Kapuściak, Nytko

 LUKS Skrzyszów - LUKS Zalipie 2:2

Bramki: Trzpis, Gąsior - Kopeć, Gnat 

 Pogórze Pleśna - MLKS Żabno 2:0

Bramki: Retel 2x

 Pauza: LKS Ładna 

 

Komentarze

  • 9 miesiące temu Obserwator

    Patrząc na lata wstecz Gromnik ciągle był w czołówce okręgówki plus ten jeden sezon kiedy utrzymali drwinie bodajże a ich po prostu zrobili w balona. Także jak najbardziej 4 liga w gromniku zaplecze jest ok. Lecz pozostało tyle meczy jak i jest sporo chętnych do awansu dlatego boisko zweryfikuje

  • 9 miesiące temu Radek

    Gromnik na pewno opuści ligę okręgową. Zagra albo w IV lidze albo w nowo utworzonej V lidze

  • 9 miesiące temu Norłik

    Słomski Rafał - hattriczek. Gratki!!! #KSR