07-09-2021 20:10
Podsumowanie 3. kolejki Keeza Klasa B

Cztery mecze - 28 bramek - średnio 7 bramek na mecz. To liczby z ostatniej, czyli 3 kolejki Keeza Klasa B. Nasza wiedza na temat tej ligi wciąż jest znikoma - natomiast już zdążyliśmy pokochać naszą Tarnowską Serie B. Może poziom tej klasy rozgrywkowej nie jest najwyższy, jednak emocje, jakie towarzyszą spotkaniom rozgrywanym w tej lidze - są wyjątkowe.

 

KS Tarnowiec -  Zryw Wielka Wieś 2:3 (1:2)
Bramki: 18' Kulig, 59' Mailik | 25', 28' Olszak, 90+3' Nadolnik

W Tarnowcu kibice byli świadkami prawdziwego dreszczowca w którym działo się naprawdę sporo. Najpierw z prowadzenia cieszyła się ekipa gospodarzy. Później jednak po dwóch szybkich bramkach Olszaka - na prowadzenie wyszli goście. W drugiej części spotkania Tarnowiec zdołał wyrównać za sprawą Mailka i choć większość kibiców myślała, że mecz zakończy się podziałem punktów - to jednak Wielka Wieś wykazała Zyrw w samej końcówce. W doliczonym czasie gry gospodarze stracili bramkę i tym samym musieli uznać wyższość rywala.

Alfa Siedliska -  LKS Rudka 1:6 (0:3)
Bramki: 52' Pyzdek | 15' Seremet, 25' Bartnik, 34' Korman, 61' Usarz, 69' Miśtak, 82' Cich
 
W tym starciu nasza redakcja typowała remis i sporo się pomyliła. Alfa została rozbita na własnym terenie przez LKS Rudkę. W drużynie gości może imponować chyba ich kolektyw - bo jak inaczej nazwać sytuację w której na 6 strzelonych bramek - mamy 6 różnych strzelców? Wygląda na to, że jest to ekipa usposobiona mocno ofesywnie - będziemy śledzić ich poczynania w następnych spotkaniach, bo chyba nasze oczekiwania co do Rudki znacząco wzrosły.

KS Radlna -  Sokół Wałki 3:1 (3:1)
Bramki: 9' Nowak, 27' Ziaja, 29' Soćko | 22' Tybor
 
Mamy to! W 3 kolejce doczekaliśmy się pierwszego zwycięstwa spadkowicza z Keeza Klasa A - KS Radlej. Zawodnicy tej drużyny zgodnie z naszymi oczekwianiami - pokonali na własnym terenie Sokół Wałki. Bramek nawet sporo, choć wszystkie padły w pierwszej połowie. Jak sama drużyna na swojej stronie na Facebooku - przyznała, że emocje w tym starciu zostały zamknięte w pierwszej połowie. Pytanie tylko - czy w następnych ligowych starciach jedna dobra połowa wystarczy do zdobywania kolejnych punktów?

KS Łękawica -  LKS Niwka 11:1 (3:0)
Bramki: 12', 27', 35', 65', 83' Łabędź, 63', 70', 80' Drelicharz, 77', 82' Kużdżał | 62' Jasek, 72' Wrzosek(samobój)
 
Pogoda w tym roku nie przestaje nas zaskakiwać. Jak wszędzie w ten weekend było raczej słonecznie - tak w Łękawicy przeszło prawdziwe gradobicie. Najbardziej ucierpiała ekipa z Niwki, która tym samym zaliczyła potężną porażkę. O tym meczu raczej sporo nie będziemy pisać - wynik mówi sam za siebie.
PG
Komentarze