30-08-2021 20:07
Keeza Klasa A | Zapowiedź I Podsumowanie III kolejki

Sporo ostatnio działo się w Keeza Klasa A. Nasza redakcja niestety troszkę nie nadążyła z prędkością rozgrywanych kolejek. Natomiast już do Was wracamy i przedstawiamy podsumowanie 3 serii spotkań w ramach Serie A.

 
Iskra Tarnów -  WKS Siemiechów 2:5 (2:1)
Bramki: 18' Truchan, 44' Partyka | 45', 50' 60' 70' Gryzło, 88' Dąbrowiecki

W Tarnowie pomimo tego, że po pierwszej części Iskra prowadziła z Siemiechowem 2:1 - to finalnie wysoko przegrali to starcie. Głównie za sprawą Macieja Gryzło, który w drugiej części spotkania jak z zegarkiem w ręku - co 10 minut wpisywał się na listę strzelców. Łącznie ten zawodnik zdobył w tym meczu 4 bramki, a wysokie zwycięstwo w końcówce przypieczętował Dąbrowiecki.

KS Ryglice -  LKS Wierzchosławice-Ostrów 0:2 (0:1)
Bramki: 43' Pytka, 67' Leśniak

Podobnie jak w ostatnim sezonie - kiepsko radzi sobie ekipa z Ryglic. W 3 kolejce odnotowali porażkę na własnym boisku z  Wierzchosławice-Ostrów. Postawa gości natomiast w porównaniu do zeszłego sezonu budzi podziw, bo zawodnicy tej ekipy radzą sobie znacznie lepiej. Nie chcemy tutaj zapeszać, natomiast wygląda to znacznie lepiej.

Ciężkowianka Ciężkowice -  Victoria Koszyce Małe 2:3 (1:0)
Bramki: 11' Kwaśny, 52' Oleksowicz | 55', 59' M. Jarosz, 64' Wajda

Od początku sezonu imponuje natomiast ekipa Koszyc Małych. W minionym sezonie długo nie mogli odnaleźć członu, który widnieje w nazwie tego klubu - jednak w obecnych rozgrywkach Keeza Klasa A - Victoria jest im dobrze znana. Tym razem dokonali nielada wyczynu - bo przegrywając 2:0 - zdołali w drugiej części spotkania odwodzić losy meczu i zwyciężyć 2:3. Ich rywal, czyli Ciężkowianka po spadku nie może odnaleźć się w lidze i po 3 meczach na ich koncie dalej zero punktów.

Pogoria Pogórska Wola -  Gosłavia Gosławice 0:2 (0:1)
Bramki: 26', 78' Wróbel

Zawodzi również Pogórska Wola, ale nie wiemy, czy wszystkich, czy tylko naszą redakcję.  Może akurat nie w tym starciu - z mocną Gosłaia. Natomiast - trzy punkty po 4 spotkaniach.. tak słabego startu dla tej drużyny chyba nikt się nie spodziewał. Za to wcześniej już wspomniana Gosłavia - mocno daje we znaki, że w tym sezonie mają jasno postawiony cel. Niewątpliwie w osiągnięciu tego celu ma pomóc Józef Wróbel, czyli strzelec obu bramek na boisku w Pogóskiej Woli.

Orzeł Lisia Góra -  LKS Zgłobice 0:6 (0:2)
Bramki: 15', 68', 77' Jaśkiewicz, 34', 81' Barczak, 74' Szczepanik

Po słabszym występie w tygodniu - ekipa ze Zgłobic szybko się zrekompensowała i w meczu wyjazdowym zdeklasowała rywala z Lisiej Góry. Głównymi aktorami tego starcia byli: Patryk Jaśkiewicz oraz Tomasz Barczak - wspólnie do siatki rywala trafili pięć razy - a ten pierwszy odnotował hattricka.

Olszynka Ołpiny -  Biała Lubaszowa 1:3 (1:1)
Bramki: 21' Dziuban  | 16' Wątroba, 72' Kita, 86' Nalepka

Mocno w kratkę gra w tym sezonie ekipa Olszynki Ołpiny. Pomimo że w tygodniu pokonali na wyjeździe pretendenta do awansu - ekipę ze Zgłobic. To w weekend na własnym stadionie musieli uznać wyższość rywala z Lubaszowej. Jednak nic w tym dziwnego, bowiem Biała radzi sobie całkiem nieźle na początku tego sezonu. W 4 meczach zawodnicy tej drużyny odnotowali już trzy zwycięstwa.

Błękitni 1947 Tarnów -  Dunajec Mikołajowice 2:2 (2:1)
Bramki: 6' Kwiek, 34' Wójtowicz | 14' Kusion, 88' Tadel

W starciu Błękitnych z Dunajcem - pomimo tego, że beniaminek tych rozgrywek dwukrotnie wychodził na prowadzenie - to finalnie tego prowadzenia nie był w stanie utrzymać. Choć zawodnicy z Tarnowa byli bardzo blisko pierwszego zwycięstwa na własnym terenie - to zabrakło im dwóch minut, aby dowieźć trzy punkty do końca.

LKS Koszyce Wielkie -  KS US Śmigno 4:1 (0:0)
Bramki: 61' Kras 75', 89' Kras, 65' Król | 86' Pacura

Swoją dobrą dyspozycję po raz kolejny potwierdza ekipa Koszyc Wielkich. W kolejnym ich starciu w Keeza Klasa A - notują kolejne zwycięstwo - tym razem głównie za sprawą Piotra Kras, który w drugiej części gry wpisał się na listę strzelców trzykrotnie. Podopieczni trenera Okońskiego po trzech rozegranych meczach w ramach Tarnowskiej Keeza Klasa A - mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Znacznie gorzej w ligowej tabeli plasuje się natomiast KS US Śmigno, które również po 3 meczach mają tylko trzy punkty.
 
 
 
 
 
 
 
 
PG
Komentarze