17-08-2021 06:58
IV LIGA GR. ZACHODNIA - II KOLEJKA

Druga kolejka IV Ligi Grupy Małopolskiej Zachód

9 spotkań, a w nich 46 zdobytych bramek to nawet jak na IV-ligowe realia rewelacyjny wynik. Co ciekawe druga odsłona przyniosła nam aż 4 hat-tricki! Takim wyczynem popisali się: Hutynia (Tempo Białka), Górecki (Dalin), M.Szewczyk (Unia O.) oraz Koziołek (Beskid). Przechodząc już do samych spotkań, to spore kłopoty w II kolejce przytrafiły się Wieczystej, która do 53 minuty przegrywała 2:0! - z rezerwami Garbarnii. Wszyscy, którzy liczyli na potknięcie faworyta musieli obejść się smakiem, gdyż żółto-czarni wygrali ostatecznie swoje spotkanie 2:4. Bardzo ciekawie było w spotkaniu Jutrzenki Giebułtów z Wiślanami Jaśkowice, gdzie byli III-ligowcy zdobyli aż 6 goli i podzielili się punktami. Gospodarze powinni zamknąć ten mecz w 80' minucie jednak niewykorzystany rzut karny, jak to w piłce już bywa zemścił się na Jutrzence w 90 minucie. Wtedy to z 3 "wapna" w meczu, goście za sprawą Monsuru wyrównali stan meczu.

WYNIKI II KOLEJKI IV LIGI GRUPA ZACHÓD

TEMPO BIAŁKA - PCIMIANKA PCIM 7:1 (3:0)

Bramki: Hutynia 16' 31' 75' Wacławik 39' 50'  Marek 61' Kalicki 82' - Kolbiarz 85'

GARBARNIA II KRAKÓW - WIECZYSTA KRAKÓW 2:4 (2:0)

Bramki: Malik 30' Laskoś 40' - Misak 53' 61' Bąk 73' Majewski 90+2'

WIŚLANKA GRABIE - SŁOMNICZANKA 0:2 (0:0)

Bramki: Reczulski 51' Skrzypek 84'

SOKÓŁ KOCMYRZÓW - LKS JAWISZOWICE 3:3 (2:1)

Bramki: Guja 28' 32' Brak 76' - Płonka 41' 73' Korczyk 49'

JUTRZENKA GIEBUŁTÓW - WIŚLANIE JAŚKOWICE 3:3 (1:1)

Bramki: Polniak 13' 57' (k) Majcherczyk 73' - Wolak 30' Litewka 53' Monsuru 90' (k)

CLEPARDIA KRAKÓW - DALIN MYŚLENICE 0:7 (0:4)

Bramki: Kałat 17' 56' (k) 83' Malina 25' J.Górecki 35' (k) 43' (k) Burkat 90'

TS WĘGRZCE - ORZEŁ RYCZÓW 1:3 (0:1)

Bramki: Piszczewskij 62' (k) - Garzeł 25' Wąchała 63' Lampart 78' (k)

KS CHEŁMEK - BESKID ANDRYCHÓW 1:3 (1:1)

Bramki: Księżyc 36' - Koziołek 22' 71' 90+3'

MKS TRZEBINIA - UNIA OŚWIĘCIM 0:3 (0:2)

Bramki: M. Szewczyk 27' 29' (k) 49'