09-08-2021 08:21
I Runda PP Podokręg Tarnów

KS Koszyce Wielkie - Olimpia Wojnicz 7:0

KS Koszyce Wielkie: Piszczek - Onak (Sz. Łazarz 60'), Pasek, Nytko (Reczek 60'), K. Łazarz, Kuczek, Trzaskowski, Król (Wróblewski 65'), Melczenko, Kras, P. Okoński

Bramki: (Dominik Melczenko 2x, Wojciech Król, Piotr Kras, Piotr Okoński, Szymon Łazarz, Krystian Reczek)

Analizując wyniki sparingów, można śmiało stawiać zespół Koszyc jak czarnego konia nadchodzącego sezonu Serie A. Pogrom zespołu z Wojnicza, to dodatkowo potwierdził. Liga zweryfikuję czy mamy rację, a tymczasem po meczu "złapaliśmy" trenera Okońskiego i zapytaliśmy jak ocenia spotkanie pucharowe. 

Mieszko Okoński (KS Koszyce Wielkie):

 "Mecz pucharowy z Olimpią Wojnicz od początku traktowaliśmy bardzo poważnie, a dodatkowo był to fajny sprawdzian, przed rozpoczynającymi się rozgrywkami ligowymi. Pierwsza połowa nie należała do najpiękniejszych, w naszej grze brakowało przede wszystkim spokoju - w rozegraniu piłki oraz lepszych wyborów szczególnie kiedy piłka była na połowie przeciwnika. W ciężkim dla nas momencie, bramkę zdobył Wojtek Król i taki wynik utrzymał się do przerwy.W drugiej połowie, szybko zdobyliśmy druga bramkę, i widać było, że w poczynaniach chłopaków pojawiło się sporo luzu. Budowaliśmy atak za atakiem, czego efektem było zdobycie 6 bramek. Warto dodać, że aż 4 trafienia dołożyli debiutanci w naszej drużynie. Było to bardzo dobre rozpoczęcie sezonu, a teraz czekamy na pierwszy mecz ligowy z Błękitnymi! Chłopakom gratuluje awansu do kolejnej rundy, a teraz z niecierpliwością czekamy - z kim przyjdzie nam rywalizować w kolejnej rundzie"

Pozostałe wyniki: I Runda Pucharu Polski 07/08.08.2021r. Podokręg Tarnów 

WKS Siemiechów - KS Rzepiennik Strzyżewski 5:6

Dunajec Zbylitowska Góra - GKS Gromnik 1:4

(Wacław Maciosek 74 - Adam Wiewióra 37, 81, Krzysztof Barnaś 57, Bartłomiej Niziołek 64)

Olszynka Ołpiny - LKS Szynwałd 3:3 rzuty karne 4:5

(Jarosław Bąk 80, Arkadiusz Ryba 90, Daniel Ryndak 90 - Adrian Augustyn 51, Jakub Bąk 59 (s), Mikołaj Stańczyk 87)

Błękitni 1947 Tarnów - Pogoria Pogórska Wola 0:1 

Komisja Sędziowska Tarnów - LUKS Skrzyszów 3:9 

Victoria Koszyce Małe - Tuchovia Tuchów 0:3 

(Wojciech Stańczyk 18, Szczepan Bielak 45, Kamil Szczepański 87)

Alfa Siedliska - KS Ryglice 2:2 rzuty karne 6:7 

KS Radlna - Iskra Tarnów 1:4

Pogórze Pleśna - Zorza Zaczarnie 2:1

(Miłosz Chudoba 30, Jacek Gądek 44 - Jakub Walasiewicz 72)

KS Rzuchowa - LKS Ładna 5:1

(Dawid Skubisz 34, Rafał Słomski 50, Mateusz Orłowski 64, Dominik Boda 80, 81 - Bartosz Kiełbasa 28)

 

 

Komentarze

 • 10 miesiące temu Garry

  Byłem na meczu Siemiechów - Rzepiennik. Festiwal strzelecki, ale tak wysoki wynik, to przede wszystkim zasługa bramkarza Rzepiennika. Goście postawili między slupkami jakiegoś młodego chłopaka. każdy strzał Siemeichowa kończył się golem. Dobrze, że Rzepiennik mocny jest w przodzie i strzelił o jedną bramkę wiecej od rywali. Mam nadzieję, ze to tylko występ młodego w malo istotnym meczu pucharowym, a na ligę Rzepiennik ma już lepszych bramkarzy.

 • 10 miesiące temu Autor

  Oooo zaczyna się "pompowanie" kolejnej ekipy przez MałoGOLskę. W ubiegłym ochy i achy nad Rzepiennikiem, a teraz widać będzie "promocja" Wielkich. Ciekaw jestem jaki byłby wynik konfrontacji obu ekip w kolejnej rundzie PP.

 • 10 miesiące temu BruNo

  A czy pompowanie Rzepiennika nie było słuszne? Okazało się, ze ten "napompowany do granic możliwości balonik z Rzepiennika" nie pękł, a awansował do ligi okręgowej i to z bardzo bezpieczną przewagą nad pozostałymi rywalami. To tylko pokazuje, jaki masz ból dupy.

 • 10 miesiące temu Autor

  BruNo: W okręgówce muszą być dwie drużyny młodzieżowe, a macie zgłoszoną tylko jedną!

 • 10 miesiące temu BruNO

  Do Autor: 😂😂😂