02-08-2021 07:40
Unia Tarnów na remis z Wisłoką Dębica
zksuniatarnow.pl

W ostatnim sparingu przed ligą, w podkarpackiej "Pustyni" w starciu dwóch trzecioligowców - padł bramkowy remis. Mecz pomiędzy Wisłoką Dębica i Unią Tarnów mógł się podobać, a samo spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:2. Obie ekipy w okresie przerwy, mocno przemeblowały swoje szeregi i odswieżyły szatnie. Bramki dla Wisłoki zdobyli Siedlik oraz Smoleń, natomiast dla zespołu z Tarnowa: Biały i Kieroński. III-liga rusza już za tydzień, Unia na własnym terenie zmierzy się z Podlasiem Biała Podlaska, zaś Wisłoka na wyjeździe sprawdzi formę Siarki Tarnobrzeg.

Wisłoka Dębica - ZKS Unia Tarnów 2:2 (1:1)

Bramki:  Łukasz Siedlik, Jakub Smoleń - Artur Biały, Gabriel Kieroński

Wisłoka: (I połowa): Stachnik - Król, Cabała, Kozłowski - Zygmunt, Fedan, Testowany1, Górecki - Matofij, Siedlik, Radwanek.

Wisłoka: (II połowa): Matoga - Król, Cabała, Testowany 2 - Rębisz, Fedan, Testowany1, Słoma, Smoleń - Testowany3, Radwanek oraz Żmuda i Zygmunt.

Unia: Zając (Nowak) – Biś (Matyjewicz),  Kokoszka (Węgrzyn), Kajpust, Sierczyński (Adamski), Orlik (Kieroński), Wardzała, Dubas (Suchowski), Biały (Starzyk), Putin (Nytko), Sojda (Jacak).