29-07-2021 05:54
KS Wieczysta Kraków - NKP Podhale Nowy Targ

W środowym sparingu, rozgrywanym w Krakowie IV-ligowa KS Wieczysta Kraków pokonała 2:1, występujące w III-lidze Podhale Nowy Targ. Goście na początku spotkania wyszli na prowadzenie (gol Juliusza Molisa), a tuż przed przerwą wyrównał Sławomir Peszko. W końcówce meczu padł jeszcze jeden gol, a decydujące trafienie było autorstwa Łukasza Pietrasa.

KS Wieczysta Kraków - Podhale Nowy Targ 2:1 (1:1)
Peszko 45, Pietras 87 - Molis 7

Wieczysta (I połowa): Miśkiewicz - Burliga, Michalski, Jampich - Linca, Gamrot, Majewski, Guzik - Misak, Szewczyk, Peszko

Wieczysta (II połowa): Plewka - Frańczak, Jurkowski, Kura - Bąk, Pietras, Urbański, Kumah - Krasuski, Piejak, Pachowicz

NKP Podhale:  Dana – Furtak, Lech, Szynka, Nowak, Płatek, Kapuściński, Molis, Kowalski, Mianowany, Bielak oraz Rządzio, Serafin, Kaim, Tonia, Kasia, Surmiak, Żołądź, Broda, Janso. Trener Szymon Grabowski