26-06-2021 17:09
Baraże: Wiślanie Jaśkowice bliżej III ligi
Podobne tematy:

W pierwszym barażowym meczu Wiślanie Jaśkowice pokonali ZKS Unię Tarnów 2:1 i to oni jedną nogą są w III lidze.

Gospodarze kapitalnie rozpoczęli mecz, na który (żenujący żart autora) Jaskółki chyba nie doleciały. Wiślanie po 15 minutach wygrywali 2:0 po golach Lamparta i Kowalika.

Goście na początku drugiej połowy odpowiedzieli golem króla strzelców IV ligi wschód Artura Białego, ale na tym się skończyło i tarnowianie wracają do domu z jednobramkową stratą.

Z przebiegu spotkania to Unia sprawiała lepsze wrażenie, ale liczy się to, co w sieci, a tam więcej punktów po stronie klubu z Jaśkowic. Niemniej Unia nie musi załamywać rąk po tym spotkaniu, a rewanż w Tarnowie jest ich szansą na awans.

Wiślanie Jaśkowice 2:1 Unia Tarnów