24-04-2021 15:54
Keeza Klasa Okręgowa: niespodzianka w Zbylitowskiej Górze
Podobne tematy:

W samo południe rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego na boisku w Zbylitowskiej Górze, który zainaugurował kolejkę w KEEZA Klasa Okręgowa Tarnów. Doszło do niespodzianki, bowiem faworyzowani gospodarze ledwie zremisowali z czerwoną latarną ligi - Ciężkowianką Ciężkowice 1-1.

Mecz co prawda toczył się pod dyktando Dunajca, ale napastnicy gospodarzy byli wybitnie nieskuteczni. Z kolei piłkarzom Ciężkowianki wystarczyła jedna akcja, by w pierwszej połowie strzelić gola, którego autorem był Nowak, i na przerwę zejść z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie gospodarze dalej atakowali i w końcu udało się im wcisnąć chociaż jedną bramkę. Honor Dunajca uratował Kazik, a przy jego golu asystował Wacław Maciosek.

Dunajec Zbylitowska Góra to kolejna drużyna, która musi radzić sobie w rundzie wiosennej z brakiem swojego najlepszego strzelca, bowiem z powodów osobistych nie ma w kadrze Mateusza Bibro. Trener Maciosek będzie musiał nagimnastykować się, żeby z powodu braku swojego napastnika nie ucierpiała pozycja Dunajca w ligowej tabeli.

Dunajec Zbylitowska Góra 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice

Gole: Kazik - Nowak