18-04-2021 19:59
Starówka Stara Wieś wygrywa koszulki dla całej drużyny od Matsport!
Podobne tematy:

Mamy zwycięzcę konkursu, w którym koszulki dla całej drużyny ufundowała firma Matsport. Najwięcej głosów udało się zebrać ekipie Starówka Stara Wieś i to oni cieszyć się mogą wygraną!

 

Klubowi ze Starej Wsi udało się uzyskać ponad 1200 polubień, dzięki czemu wyprzedzili mocną ekipę Lubomira Wiśniowa, którzy zebrali ponad 1000 polubień. 

Drużynom gratulujemy kibicowskiego zaplecza, gdyż mobilizacja wśród fanów była ogromna. W najbliższych dniach obiecujemy skontaktować się z dwoma najbardziej popularnymi ekipami w naszym konkursie i przybliżyć realia ich funkcjonowania.

Serdecznie pozdrawiamy również kobiece zespoły, które zgłosiły się do naszego konkursu, a także drużyny młodzieżowe. Udział w tego typu konkursach pokazuje, że jest cała masa miejsc, w których gra się w piłkę, a naszym zadaniem jest docieranie do nich i pokazywanie ich szerszemu gronu. Tam również będziemy chcieli zapuścić swoje macki i poznać piłkę nie tylko z Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, ale przede wszystkich pasjonatów z mniejszych miejscowości.

 

GA
Komentarze

  • 5 miesiące temu Anonim

    Dziwne zeby nie wygrali jak ogłaszali się na każdej stronie LIKE ZA LIKE , to Na moje była nie uczciwa gra bo tak wygrać to każdy może istna żenada