21-03-2021 13:28
Kuzdra i Wróbel z golami!
Podobne tematy:
freepik

Udany to był weekend w wyższych ligach dla zawodników wywodzących się z regionu tarnowskiego. Do dobrych wyników swoich drużyn swoje cegiełki dołożyli Jakub Wróbel i Jakub Kuzdra. Obaj swoje spotkania skończyli z bramką na koncie.

W sobotę drużyna Resovii Rzeszów w ramach rozgrywek 1. ligi grała mecz z liderem tabeli Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Dla Kuby Wróbla była to z pewnością sentymentalna podróż w przeszłość, bowiem przez kilka lat był związany z ekipą "Słoni". Spotkanie było dość wyrównane, ale na przerwę w lepszych humorach do szatni schodził lider po golu Gergela w 45. minucie. Resovia pokazała za to skuteczność w drugiej części. Najpierw w 56. minucie gola wyrównującego strzelił Jaroch, a już 180 sekund później na prowadzenie swój zespół wyprowadził Wróbel. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1, a ostatnią bramkę zdobył ponownie Jaroch.

A w dosłownie przed chwilą zakończonym meczu Ekstraklasy Warta wygrała 2-0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Gola pieczętującego wygraną poznaniaków zdobył Jakub Kuzdra. Wychowanek Unii Tarnów na boisku pojawił się w 84.minucie, a w 90. minucie zdobył gola po dograniu Kiełba, dobijając w ten sposób Górali.

Obu zawodnikom gratulujemy udanego reprezentowania regionu tarnowskiego w rozgrywkach na szczeblu centralnym!