07-03-2021 15:23
Pierwsze ligowe granie w 2021 roku. Strażak Karsy 4-3 LKS Luszowice
Podobne tematy:

Pierwszy oficjalny mecz w 2021 roku mamy za sobą. W Keeza A klasa okręg Żabno zaległy mecz jesienny zagrali w Karsach. Lokalny Strażak podejmował zespół z Luszowic. Gospodarze ten mecz wygrali 4:3.

Spotkanie nie zapowiadało się wyjątkowo, bo spotkały się dwa zespoły z dolnych rejonów żabieńskiej klasy A. Tymczasem okazało się, że GDYBY KIBICE MOGLI BYĆ NA TRYBUNACH, TO OGLĄDNĘLIBY CIEKAWE STARCIE OBFITUJĄCE W BRAMKI padło aż 7 bramek.

Mecz świetnie ułożył się dla Strażaka Karsy, bo po pierwszej połowie prowadzili 4:0, a hattrickiem popisał się Michał Gała. Goście na boisko wyszli w drugiej połowie, walczyli ambitnie do ostatniego gwizdka sędziego, ale udało się tylko zmniejszyć rozmiary porażki. Była bramka z karnego, był samobój w okienko i centrostrzał zakończony golem. Esencja polskości w meczu A klasy.

Problemem zespołu z Luszowic może być fakt, iż na mecz jechali bez żadnego rezerwowego. Frekwencja z pewnością nie dopisała i liczymy, że ulegnie poprawie, a wraz z nią forma drużyny. Ekipie Strażaka gratulujemy zwycięstwa i odbicia się od dna tabeli.