Zapraszamy na relację LIVE ze Świątecznego Turnieju Futsalu w TARNOWIE. Poniżej przedstawiamy podział na grupy oraz terminarz wraz z godzinami rozgrywania poszczególnych spotkań. Będziemy aktualizować wyniki na bieżąco wraz z krótkimi komentarzami. Strona nie odświeża się automatycznie, dlatego jeśli chcecie znać wyniki - prosimy o jej odświeżenie!
Przypominamy, że dwóch finalistów z turnieju dąbrowskiego oraz tarnowskiego zmierzy się na hali w Dąbrowie Tarnowskiej o Puchar Radnego Powiatu Tarnowskiego Dawida Kurzawskiego.
Świąteczny Turniej o Puchar Tarnowa w Futsalu
Grupa A (8:00-11:00)
- Lucky Loosers Grabówka
- KS Rzuchowa
- Supa Strika
- Alex Zakliczyn
- Św. Paweł Bochnia
- M&K Kampery
Grupa B (11:00-14:00)
- Pelikans Team Tarnowiec
- Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
- Corleone Brzesko
- Wisła Sierosławice
- Domex Limanowa
- Rzezawa Team
Grupa C (14:00-17:00)
- Westovia Tarnów
- KS Zaczernie Futsal Team II
- Krawczyk Team
- KS Iskra Tarnów
- Boanerges Kraków
- UT AB Tarnów
Grupa A
8:00 – 8:12 Lucky Loosers Grabówka – KS Rzuchowa 0:1 [Kamil Kocik]
8:12 – 8:24 Supa Strika – Alex Zakliczyn 1:4 [Tomasz Szwiec - Maciej Kusiak, Adrian Wójcik, Tomasz Pawłowski, Kamil Wójcik]
8:24 – 8:36 Św. Paweł Bochnia – M&K Kampery 0:1 [Bartłomiej Kudelski]
8:36 – 8:48 Lucky Loosers Grabówka – Supa Strika 3:2 [2x Krystian Kozioł, Patryk Wajda - Mateusz Kordela, Jakub Bieryt]
8:48 – 9:00 KS Rzuchowa – Św. Paweł Bochnia 0:1 [Wiktor Nagrodzki]
9:00 – 9:12 Alex Zakliczyn – M&K Kampery 0:2 [Bartłomiej Kudelski, Krzysztof Bździuła]
9:12 – 9:24 Lucky Loosers Grabówka – Św. Paweł Bochnia 1:0 [Adrian Jasiak]
9:24 – 9:36 Supa Strika – M&K Kampery 0:3 [Przemysław Fakowski, Andrzej Filipek, Daniel Nowak]
9:36 – 9:48 KS Rzuchowa – Alex Zakliczyn 0:7 [Dariusz Gwiżdż 2x, Adrian Wójcik 3x, Tomasz Pawłowski, Patryk Czermak]
9:48 – 10:00 Lucky Loosers Grabówka – M&K Kampery 1:1 [Krystian Kozioł - Andrzej Filipek]
10:00 – 10:12 Alex Zakliczyn 2:1 Św. Paweł Bochnia [2x Adrian Wójcik - Adrian Janas]
10:12 – 10:24 KS Rzuchowa – Supa Strika 1:1 [Kamil Kocik - Michał Szwiec]
10:24 – 10:36 Lucky Loosers Grabówka – Alex Zakliczyn 0:0
10:36 – 10:48 KS Rzuchowa – M&K Kampery 1:2 [Kamil Kocik - Bartłomiej Kudelski]
10:48 – 11:00 Supa Strika – Św. Paweł Bochnia 3:0 [Mateusz Kordela, Daniel Kusior, Michał Szwiec]
- M&K Kampery 13pkt
- Alex Zakliczyn 10pkt
- Lucky Loosers 8pkt
- KS Rzuchowa 4pkt
- Supa Strika 4pkt
- Św. Paweł Bochnia 3pkt
M&K Kampery oraz Alex Zakliczyn z awansem do fazy pucharowej! Lucky Loosers z dużą szansą na awans z trzeciego miejsca, ale musi zaczekać na rozstrzygnięcia w pozostałych grupach.
Grupa B
Z powodu drobnych problemów z dotarciem na halę w Tarnowie ekipy Rzezawy organizatorzy zmuszeni zostali do lekkiego zmodyfikowania terminarza.
11:00 – 11:12 Pelikans Team Tarnowiec – Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. 0:4 [2x Dawid Sojda, Adrian Ślęzak, Wojciech Szkotak]
11:12 – 11:24 Corleone Brzesko – Wisła Sierosławice 2:0 [2x Jakub Baran]
11:24 – 11:36 Domex Limanowa – Rzezawa Team 2:1 [Szczepan Woźniak, Kamil Polacz - Jakub Cieśla]
11:36 – 11:48 Pelikans Team Tarnowiec – Corleone Brzesko 0:4 [Jakub Baran, Mateusz Michoń, Arkadiusz Goryczka, Tomasz Gałka]
11:48 – 12:00 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Domex Limanowa 1:1 [Tomasz Wrzosek - Konrad Polacz]
12:00 – 12:12 Wisła Sierosławice – Rzezawa Team 1:1 [Mateusz Zając - Konrad Kurzywilk]
12:12 – 12:24 Pelikans Team Tarnowiec – Domex Limanowa 0:2 [Konrad Polacz, Kamil Polacz]
12:24 – 12:36 Corleone Brzesko – Rzezawa Team 0:2 [2x Bartłomiej Ważydrąg]
12:36 – 12:48 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Wisła Sierosławice 2:0 [Wojciech Szkotak, Krzysztof Wrzosek]
12:48 – 12:00 Pelikans Team Tarnowiec – Rzezawa Team 1:1 [Filip Jaśkiewicz - Jakub Cieśla]
13:00 – 13:12 Wisła Sierosławice – Domex Limanowa 0:3 [Kamil Polacz, Michał Polacz, Szczepan Woźniak]
13:12 – 13:24 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Corleone Brzesko 0:1 [Jakub Baran]
13:24 – 13:36 Pelikans Team Tarnowiec – Wisła Sierosławice 0:1 [Marcin Kozłowski]
13:36 – 13:48 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Rzezawa Team 2:0 [Dawid Sojda, Krzysztof Wrzosek]
13:48 – 14:00 Corleone Brzesko – Domex Limanowa 2:2 [Przemysław Bury, Bartłomiej Kurek - Michał Polacz, Konrad Polacz]
- Domex Limanowa 11pkt
- Corleone Brzesko 10pkt
- ZM Tarnów S.A. 10pkt
- Rzezawa 5pkt
- Wisła Sierosławice 4pkt
- Pelikans Team 1pkt
Domex Limanowa i Corleone Brzesko z bezpośednim awansem. ZM Tarnów na pewno awansuje z trzeciego miejsca, bowiem ma lepszy bilans od Lucky Loosers, którzy na trzecim miejscu skończyli rywalizację w grupie A i ciągle muszą czekać.
Grupa C
14:00 – 14:12 Westovia Tarnów – KS Zaczernie Futsal Team II 1:2 [Damian Świątek - Jakub Sroka, Adrian Cieśla]
14:12 – 14:24 Krawczyk Team – KS Iskra Tarnów 2:1 [2x Mateusz Goryczka - Łukasz Kubisztal]
14:24 – 14:36 Boanerges Kraków – UT AB Tarnów 1:1 [Konrad Łęcki - Kamil Pawlak]
14:36 – 14:48 Westovia Tarnów – Krawczyk Team 1:0 [Dawid Szczerba]
14:48 – 15:00 KS Zaczernie Futsal Team II – Boanerges Kraków 1:0 [Paweł Ruman]
15:00 – 15:12 KS Iskra Tarnów – UT AB Tarnów 1:0 [Jakub Srebro]
15:12 – 15:24 Westovia Tarnów – Boanerges Kraków 2:0 [Arkadiusz Szczerba, Damian Świątek]
15:24 – 15:36 Krawczyk Team – UT AB Tarnów 1:2 [Piotr Kostuch - Kamil Pawlak, Paweł Węgrzyn]
15:36 – 15:48 KS Zaczernie Futsal Team II – KS Iskra Tarnów 0:2 [Robert Tomasiewicz, Filip Sijka]
15:48 – 16:00 Westovia Tarnów – UT AB Tarnów 0:1 [Wojciech Krauze]
16:00 – 16:12 KS Iskra Tarnów – Boanerges Kraków 1:0 [Bartłomiej Jarmuła]
16:12 – 16:24 KS Zaczernie Futsal Team II – Krawczyk Team 0:3 [Mateusz Więsek, Artur Raziu, Michał Kita]
16:24 – 16:36 Westovia Tarnów – KS Iskra Tarnów 1:0 [Bartłomiej Krużel]
16:36 – 16:48 KS Zaczernie Futsal Team II – UT AB Tarnów 0:1 [Sebastian Greń]
16:48 – 17:00 Krawczyk Team – Boanerges Kraków 2:1 [2x Artur Raziu - Łukasz Grabski]
- Unia 10pkt
- Westovia 9pkt
- Krawczyk Team 9pkt
- Iskra 9pkt
- Zaczernie 6pkt
- Boanerges 1pkt
Ćwierćfinały
17:00 – 17:12 M&K Kampery - ZM Tarnów 2:1 [2x Marcin Marut - Dawid Sojda]
17:12 – 17:24 Domex Limanowa – Krawczyk Team 1:0 [Kamil Polacz]
17:24 – 17:36 Unia Tarnów – Corleone Brzesko 1:2 [Wojciech Krauze - Mateusz Michoń, Arkadiusz Goryczka]
17:36 – 17:48 Alex Zakliczyn – Westovia 0:2 [Dawid Szczerba, Damian Świątek]
Półfinały
17:50 – 18:02 Westovia - Domex Limanowa 2:0 [Damian Świątek, Dawid Szczerba]
18:02 – 18:14 Corleone Brzesko - M&K Kampery 1:0 [Arkadiusz Goryczka]
Mecz o 1 m.
18:14 – 18:26 Westovia - Corleone Brzesko 2:2 Karne 3:2 [Tomasz Gałka, Bartłomiej Kurek Westovia: Marek Nalepka, Damian Świątek]
Mecz o 3 m.
18:26 – 18:38 Domex Limanowa - M&K Kampery 0:1 [Adrian Kaczor]
cialis everyday side effects https://oscialipop.com - non prescription cialis online pharmacy <a href=https://oscialipop.com>coupons for cialis 20 mg</a> Amoxicillin Sinus Shktit Syvnuf Zithromax Guide https://oscialipop.com - Cialis
Tadalis Sx Soft Contraindications <a href=https://iverstromectol.com/>stromectol alternative</a> Propecia Reasons In Men
<a href=http://bestcialis20mg.com/>daily cialis online</a> USG estimated by dipstrip pads is not accurate over a wide range of USG and should not be used
PMID 35011868 Free PMC article <a href=https://viagr.sbs>how long does viagra take to work</a> Another cause is the evolving diagnostic criteria over the years