26-12-2020 22:30
Świąteczny Turniej Futsalu: Tarnów (faza pucharowa - RELACJA LIVE)
Podobne tematy:

Zapraszamy na relację LIVE ze Świątecznego Turnieju Futsalu w TARNOWIE. Poniżej przedstawiamy podział na grupy oraz terminarz wraz z godzinami rozgrywania poszczególnych spotkań. Będziemy aktualizować wyniki na bieżąco wraz z krótkimi komentarzami. Strona nie odświeża się automatycznie, dlatego jeśli chcecie znać wyniki - prosimy o jej odświeżenie! 

Przypominamy, że dwóch finalistów z turnieju dąbrowskiego oraz tarnowskiego zmierzy się na hali w Dąbrowie Tarnowskiej o Puchar Radnego Powiatu Tarnowskiego Dawida Kurzawskiego.

 

Świąteczny Turniej o Puchar Tarnowa w Futsalu

 

 Grupa A (8:00-11:00)

  1. Lucky Loosers Grabówka
  2. KS Rzuchowa
  3. Supa Strika
  4. Alex Zakliczyn
  5. Św. Paweł Bochnia
  6. M&K Kampery

 

Grupa B (11:00-14:00)

  1. Pelikans Team Tarnowiec
  2. Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
  3. Corleone Brzesko
  4. Wisła Sierosławice
  5. Domex Limanowa
  6. Rzezawa Team

Grupa C (14:00-17:00)

  1. Westovia Tarnów
  2. KS Zaczernie Futsal Team II
  3. Krawczyk Team
  4. KS Iskra Tarnów
  5. Boanerges Kraków
  6. UT AB Tarnów

Grupa A

8:00 – 8:12 Lucky Loosers Grabówka – KS Rzuchowa 0:1 [Kamil Kocik]

8:12 – 8:24 Supa Strika – Alex Zakliczyn 1:4 [Tomasz Szwiec - Maciej Kusiak, Adrian Wójcik, Tomasz Pawłowski, Kamil Wójcik]

8:24 – 8:36 Św. Paweł Bochnia – M&K Kampery 0:1 [Bartłomiej Kudelski]

8:36 – 8:48 Lucky Loosers Grabówka – Supa Strika 3:2 [2x Krystian Kozioł, Patryk Wajda - Mateusz Kordela, Jakub Bieryt]

8:48 – 9:00 KS Rzuchowa – Św. Paweł Bochnia 0:1 [Wiktor Nagrodzki]

9:00 – 9:12 Alex Zakliczyn – M&K Kampery 0:2 [Bartłomiej Kudelski, Krzysztof Bździuła]

9:12 – 9:24 Lucky Loosers Grabówka – Św. Paweł Bochnia 1:0 [Adrian Jasiak]

9:24 – 9:36 Supa Strika – M&K Kampery 0:3 [Przemysław Fakowski, Andrzej Filipek, Daniel Nowak]

9:36 – 9:48 KS Rzuchowa – Alex Zakliczyn 0:7 [Dariusz Gwiżdż 2x, Adrian Wójcik 3x, Tomasz Pawłowski, Patryk Czermak]

9:48 – 10:00 Lucky Loosers Grabówka – M&K Kampery 1:1 [Krystian Kozioł - Andrzej Filipek]

10:00 – 10:12 Alex Zakliczyn 2:1 Św. Paweł Bochnia [2x Adrian Wójcik - Adrian Janas]

10:12 – 10:24 KS Rzuchowa – Supa Strika 1:1 [Kamil Kocik - Michał Szwiec]

10:24 – 10:36 Lucky Loosers Grabówka – Alex Zakliczyn 0:0

10:36 – 10:48 KS Rzuchowa – M&K Kampery 1:2 [Kamil Kocik - Bartłomiej Kudelski]

10:48 – 11:00 Supa Strika – Św. Paweł Bochnia 3:0 [Mateusz Kordela, Daniel Kusior, Michał Szwiec]

 

  1. M&K Kampery 13pkt
  2. Alex Zakliczyn 10pkt
  3. Lucky Loosers 8pkt
  4. KS Rzuchowa 4pkt
  5. Supa Strika 4pkt
  6. Św. Paweł Bochnia 3pkt

 

M&K Kampery oraz Alex Zakliczyn z awansem do fazy pucharowej! Lucky Loosers z dużą szansą na awans z trzeciego miejsca, ale musi zaczekać na rozstrzygnięcia w pozostałych grupach. 

 

Grupa B

Z powodu drobnych problemów z dotarciem na halę w Tarnowie ekipy Rzezawy organizatorzy zmuszeni zostali do lekkiego zmodyfikowania terminarza.

 

11:00 – 11:12 Pelikans Team Tarnowiec – Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. 0:4 [2x Dawid Sojda,  Adrian Ślęzak, Wojciech Szkotak]

11:12 – 11:24 Corleone Brzesko – Wisła Sierosławice 2:0 [2x Jakub Baran]

11:24 – 11:36 Domex Limanowa – Rzezawa Team 2:1 [Szczepan Woźniak, Kamil Polacz - Jakub Cieśla]

11:36 – 11:48 Pelikans Team Tarnowiec – Corleone Brzesko 0:4 [Jakub Baran, Mateusz Michoń, Arkadiusz Goryczka, Tomasz Gałka]

11:48 – 12:00 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Domex Limanowa 1:1 [Tomasz Wrzosek - Konrad Polacz]

12:00 – 12:12 Wisła Sierosławice – Rzezawa Team 1:1 [Mateusz Zając - Konrad Kurzywilk]

12:12 – 12:24 Pelikans Team Tarnowiec – Domex Limanowa 0:2 [Konrad Polacz, Kamil Polacz]

12:24 – 12:36 Corleone Brzesko – Rzezawa Team 0:2 [2x Bartłomiej Ważydrąg]

12:36 – 12:48 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Wisła Sierosławice 2:0 [Wojciech Szkotak, Krzysztof Wrzosek]

12:48 – 12:00 Pelikans Team Tarnowiec – Rzezawa Team 1:1 [Filip Jaśkiewicz - Jakub Cieśla]

13:00 – 13:12 Wisła Sierosławice – Domex Limanowa 0:3 [Kamil Polacz, Michał Polacz, Szczepan Woźniak]

13:12 – 13:24 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Corleone Brzesko 0:1 [Jakub Baran]

13:24 – 13:36 Pelikans Team Tarnowiec – Wisła Sierosławice 0:1 [Marcin Kozłowski]

13:36 – 13:48 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Rzezawa Team 2:0 [Dawid Sojda, Krzysztof Wrzosek]

13:48 – 14:00 Corleone Brzesko – Domex Limanowa 2:2 [Przemysław Bury, Bartłomiej Kurek - Michał Polacz, Konrad Polacz]

 

  1. Domex Limanowa 11pkt
  2. Corleone Brzesko 10pkt
  3. ZM Tarnów S.A. 10pkt
  4. Rzezawa 5pkt
  5. Wisła Sierosławice 4pkt
  6. Pelikans Team 1pkt

Domex Limanowa i Corleone Brzesko z bezpośednim awansem. ZM Tarnów na pewno awansuje z trzeciego miejsca, bowiem ma lepszy bilans od Lucky Loosers, którzy na trzecim miejscu skończyli rywalizację w grupie A i ciągle muszą czekać.

 

Grupa C

14:00 – 14:12 Westovia Tarnów – KS Zaczernie Futsal Team II 1:2 [Damian Świątek - Jakub Sroka, Adrian Cieśla]

14:12 – 14:24 Krawczyk Team – KS Iskra Tarnów 2:1 [2x Mateusz Goryczka - Łukasz Kubisztal]

14:24 – 14:36 Boanerges Kraków – UT AB Tarnów 1:1 [Konrad Łęcki - Kamil Pawlak]

14:36 – 14:48 Westovia Tarnów – Krawczyk Team 1:0 [Dawid Szczerba]

14:48 – 15:00 KS Zaczernie Futsal Team II – Boanerges Kraków 1:0 [Paweł Ruman]

15:00 – 15:12 KS Iskra Tarnów – UT AB Tarnów 1:0 [Jakub Srebro]

15:12 – 15:24 Westovia Tarnów – Boanerges Kraków 2:0 [Arkadiusz Szczerba, Damian Świątek]

15:24 – 15:36 Krawczyk Team – UT AB Tarnów 1:2 [Piotr Kostuch - Kamil Pawlak, Paweł Węgrzyn]

15:36 – 15:48 KS Zaczernie Futsal Team II – KS Iskra Tarnów 0:2 [Robert Tomasiewicz, Filip Sijka]

15:48 – 16:00 Westovia Tarnów – UT AB Tarnów 0:1 [Wojciech Krauze]

16:00 – 16:12 KS Iskra Tarnów – Boanerges Kraków 1:0 [Bartłomiej Jarmuła]

16:12 – 16:24 KS Zaczernie Futsal Team II – Krawczyk Team 0:3 [Mateusz Więsek, Artur Raziu, Michał Kita]

16:24 – 16:36 Westovia Tarnów – KS Iskra Tarnów 1:0 [Bartłomiej Krużel]

16:36 – 16:48 KS Zaczernie Futsal Team II – UT AB Tarnów 0:1 [Sebastian Greń]

16:48 – 17:00 Krawczyk Team – Boanerges Kraków 2:1 [2x Artur Raziu - Łukasz Grabski]

  1. Unia 10pkt
  2. Westovia 9pkt
  3. Krawczyk Team 9pkt
  4. Iskra 9pkt
  5. Zaczernie 6pkt
  6. Boanerges 1pkt
  7.  

     

     

    Ćwierćfinały
    17:00 – 17:12 M&K Kampery - ZM Tarnów 2:1 [2x Marcin Marut - Dawid Sojda]
    17:12 – 17:24 Domex Limanowa – Krawczyk Team 1:0 [Kamil Polacz]
    17:24 – 17:36 Unia Tarnów – Corleone Brzesko 1:2 [Wojciech Krauze - Mateusz Michoń, Arkadiusz Goryczka]
    17:36 – 17:48 Alex Zakliczyn – Westovia 0:2 [Dawid Szczerba, Damian Świątek]


    Półfinały
    17:50 – 18:02 Westovia - Domex Limanowa 2:0 [Damian Świątek, Dawid Szczerba]
    18:02 – 18:14 Corleone Brzesko - M&K Kampery 1:0 [Arkadiusz Goryczka]


    Mecz o 1 m.
    18:14 – 18:26   Westovia - Corleone Brzesko 2:2 Karne 3:2 [Tomasz Gałka, Bartłomiej Kurek Westovia: Marek Nalepka, Damian Świątek]


    Mecz o 3 m.
    18:26 – 18:38   Domex Limanowa - M&K Kampery 0:1 [Adrian Kaczor]

    GA
Komentarze